Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit is jelent valójában hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is jelent valójában hogy egy nőt agyban kell előbb megb...ni?

Figyelt kérdés
Érdekes a kérdés kiírásának a miértje! Én tudom, és tisztában is vagyok vele teljes mértékben, csak a Gyk népének a válaszára lennék kíváncsi. Főleg lányok válaszát várOm, de csajozó gép macsók is kifejthetik a véleményüket.

febr. 16. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, de adjál nekem is.
febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Azt jelenti, hogy érdekesnek, izgalmasnak kell lenni egy nő szemében, hogy felkeltsd az érdeklődését..hogy beinduljon a fantáziája. A mai világban miután túlkínálat van a lányoknál és lazán válogathatnak a sok önbecsülésmentes próbálkozóból, így belefásulnak a lehetőségekbe és kisugárzás, kémia, egyediség kell, hogy ki tudj emelkedni.
febr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok csajozógép De pasi vagyok, és nem agyban, hanem lélekben, ennyi..
febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell húzni annyira, hogy a végén ő akarjon szexelni veled.
febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, nem ronthatsz rá egyből. Előbb meg kell szerettetned magad. Ha agyban szimpi vagy neki, bejösz neki, akkor fog kivánni és le szeretne veled feküdni. Hidd el működik! Tapasztalat! F.
febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint leszbikus, azt mondanám, hogy igen, ez száz százalék igaz.



Nőknek fontos érzelmileg és fizikailag biztonságban éreznie magát.

Hogy szexinek, kívántnak érezze magát.

Nők egy életen át hozzá vannak szokva, hogy kívülről valaki más szemszögéből nézik saját magukat, hajlamosak vélt és valóságos tesi hibákon kattogni.


Kell, hogy meglegyen a hangulat, hogy szép lassan indítsd el a fantáziáját.

Ha szex közben fél, hogy sokáig tart neki elmenni, nyugatsd meg, hogy a vele töltött időt élvezed, nem csak az orgazmust akrod kipipálni.

A szexen kívül odafordulás, intimitás, érzelmi közelség. Hogy szeretve, megértve érezze magát.



Ehhez meg az kell, hogy az élet nem szexi területein is így kezeld. Vedd észre, hogy ha hulla fáradt, és készítsd el te a kettőtök vacsoráját.

Vedd észre, hogy ha meginog az önbizalma, és ilyenkor dícsérd.

Vidd el randizni, támogasd a hobbijait, örülj vele, ha sikert ér el.

Ha megcsináltatta a haját, ha szép a sminkje, ha új melltartót és bugyit vett, vedd észre.


Keresd a fizikai közelséget, ne csak szexért, de csak úgy bújj hozzá, masszírozd meg a lábát, öleld meg, játssz a hajával...



Magyarán szeresd, mint embert is, ne csak megdugni akard, és mutasd ki, hogy fontos neked hogy jól érezze magát, boldog legyen.

febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A pasim reggel már elkezdi az előjátékot. Pajzán üzenetek egész nap. Leírja hogy mit fog velem csinálni ha hazaérünk.

Mire este találkozunk csurom lucskos vagyok, alig várom hogy elkapjon és jól .....

febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!