Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Alig van reggeli merevedésem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alig van reggeli merevedésem, gond lehet, vagy másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Nem egy új dolog ez, ha jól belegondolok, már akár 2 éve is így lehet. De mostmár egyre feltűnőbb. Nem számít, hogy korán kelek, vagy hétvégén még lustálkodok, szinte soha nincs már egy rendes betonkemény reggeli erekcióm. Esetleg néha ilyen félig meg van keményedve, de ahogy kiszállok az ágyból, azonnal le is lankad teljesen. Régebben, tinikoromban és a 20as éveim elején olyan betonkeményen állt minden reggel, hogy még látszatra egy centivel nagyobb is volt, még lüktetett és sokáig tartott. Spontán merevedéseim is már egyáltalán nincsenek, pedig régen az is volt (modjuk sokszor zavaró is volt, szóval ez nem gond).

Gondoltam a sok masztira is, de pont akkor masztiztam nagyon sokat, mielőtt a barátnőmmel voltam, és akkor állt minden reggel. Kb 4 éve együtt élünk, azóta ritkán verem ki csak. Szex az ritkább mostanában, de már én sem gondolok állandóan a szexre, mint régebben. Ha a barátnőmmel vagyok, soha nics gond, mindig áll, ha nem is beton, de olyan 80-90 százalékon végig. Azért aggaszt a dolog, mert sok helyen olvasni, hogy az az egészséges, ha minden reggel keményen áll, még 60 évesen is. Én pedig 28 vagyok csak. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?



febr. 17. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
erdemes lenne merni egy tesztoszteronszintet. libido sincs/csokkent esetleg?
febr. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van libidóm, kívánom a barátnőmet, szoktunk is szexelni, bár nyilván nem olyan gyakran, mint az elején, neki sincs kedve már annyiszor. De ha csináljuk, megy minden jól.
febr. 17. 10:59
 3/6 Senior Séf ***** válasza:
Áteresztő bél szindróma miatti mellékvese kifáradás. Olvass utána, mert itt nem fog megállni a történet.
febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem áll reggelente mert csak arra jó hogy zavarjon.
febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem elég ha szex előtt/közben/és után áll?
febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4es

Fiatalkoromban okozott is kellemetlenségeket, hogy nagyon sokat állt, ilyen szempontból jobb is.


5ös

Dehogynem, csak álljon, nehogy ez a reggeli dolog valami rossz előjel legyen. De az este is nem úgy tűnt, hatalmasat szexeltünk.

febr. 23. 21:22




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!