Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek az exem nyert ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az exem nyert ?

Figyelt kérdés

Egy elég csúnya szakításon vagyok túl. Amikor elváltunk egymás fejéhez vágtunk mindent. Nagyon mérges voltam az a lényeg, és ezért direkt elmentem oda ahol az exem is tudtam hogy bulizni fog este. Természetesen az volt az ötletem hogy nagyon kiteszek magamért külsőleg és majd féltékennyé teszem. Tehát gyakorlatilag elővettem a leginkább testhezálló/legtöbbet mutató miniruhámat, sminkeltem amennyit csak lehetett, meg felvettem egy pár tűsarkút is, annak ellenére hogy azt tényleg ritkán szoktam. De nagyon bosszút akartam állni.


[link] ilyesmi ruha volt rajtam, meg a sminkem is szinte teljesen ilyen volt. Természetesen ezen a képen nem én vagyok látható.


Viszont a baj ott kezdődött hogy bosszú nem nagyon lett. Az este folyamán csakis szexuálus célzásokat kaptam, ami miatt nem lepődtem meg ne értsétek félre, csakhogy az exem amikor meglátott, csak nevetett és másnap reggel rámírt egy olyan üzenetet hogy ” biztos sokan elvittek volna tegnap este egy körre, ilyen szép fizetős lányt ritkán látni” Erre viszont már nagyon kiakadtam és letiltottam.


Most viszont úgy érzem én csináltam magamból ribit, a semmiért és ő nyert. A fenébe is még a taxis aki elvitt is célozgatott nekem hogy mit csinálna velem. Lehet megbántam , mert most ő jött ki jobban.

Inkább a véleményekre vagyok kíváncsi, ha valaki szán rá időt hogy megírja mit gondol és nem leszíd, annak köszönöm szépen



febr. 17. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
nyilvan o nyert, csak nevetett hogy utana csak ennyire vagy kepes, egy fizetos prostinak nezett mindenki😀
febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Ő nyert. De szívesen fizetnék neked én is, hogy talpra tudj állni.
febr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem butaság megpróbálni féltékennyé tenni az exet. Ez csak azt jelenti nem vagy túl rajta, szóval mindenképpen "ő van előnyben". Legjobb ha teljesen ignorálod, úgyis fog majd írni és akkor újra nyerhetsz. Már ha ez számít.
febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem nyert ő semmit sem. Te viszont veszítettél. Már akkor vesztes voltál, mikor bosszút akartál állni. Instant-karma


Szóval ez egy felesleges buta, infantilis húzás volt.



Hetero férfi

febr. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Legnagyobb betegsés szakítás után, hogy hónapokig csak a bizonygatás megy mind a férfi, mind a nő részéről, hogy csakis neki van igaza, és a másik egy paraszt gyökér vagy egy ribbanc... El kéne ezt engedni.
febr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
A 4-essel, 5-össel értek egyet. A 3-ashoz annyit fűznék hozzá, hogy itt kölcsönösen nincsenek túl egymáson, különben nem írt volna rá az ex, nem szólt volna be, csak simán lesz.arta volna, mibe van. Egyébként nekem egy kicsit eltúlzott a történet.
febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásokat.

Egyet kell értenem veletek, nem volt okos lépés sajnos, de majd igyekszem tanulni belőle

febr. 17. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem nyert igazából senki sem, hoztál egy indulati döntést, ennyi.. Vagy is, te nyertél, mert lett tapasztalatod, az exed meg egy bunkó.. Bunkó, mint a pasik, akik csak e miatt most felajánlkoznak neked, olyanok, mint egy mocsárban dagonyázó bivalycsorta, akiknek minden pici inger, egy öröm. Kívánom, hogy szedd össze magad...
febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Akkor nyernél ha elfogadnád, feldolgoznád végre a szakítást és túllépnél az exeden.
febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!