Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó napot \ sziasztok! egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó napot \ sziasztok! egy kissé kellemetlen kérdéssel fordulok hozzátok,de tanácstalan vagyok,bővebben lent megtaláljátok. ?

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves kisfiam,júliusban 12 lesz. Elég jó tanuló okos,tisztelettudó,egyszóval nincs vele probléma és jó gyerek. Körülbelül november elején voltak furcsa kérdései,hogy pl. hogyan és mivel pisilnek a lányok,hogyan lesz a kisbaba stb. A férjemmel megbeszéltük,hogy később mondjuk el ezeket neki. Így annyiban is maradt,múlthét kedden azaz február 5-én elment suli után külön órára és a tabletje otthon maradt,arra gondoltam ránézek,hogy mikkel játszik vagy mivel foglalkozik,munkám miatt nem volt időm sajnos. A böngészőben megtaláltam,hogy meztelen hölgyekre keresett rá, elég csúnya szavakat használt hozzá a kereséshez,gondolom az iskolában hallhatta. “Szőrös p*ncik , kopasz p*ncik”

A galériájában pedig találtam körülbelül 20 hölgyről meztelen képet vagy olyan jellegű gifet,ahogy a nemi szervét kényezteti. Lesokkolódtam és szóltam a férjemnek. Nem tudja ő sem mit tegyünk. Vegyük el a tabletet? Szobafogság? Hogyan tovább? Számunkra hihetetlen, hogy a kisfiunk ilyen dolgokat néz az interneten.

Köszönöm előre a segítséget,kétségbe vagyok esve. Szerencsére szex videót még nem nézett,amiben férfi is részt vesz….

?



febr. 17. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Semmit. Tájékozódik. Mond neki ha kérdése van akkor forduljon nyugodtan hozzád.
febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nemsokára már ezekre a hölgyekre fogja kiverni.

Felnő a gyerek titeket kérdezett nem válaszoltatok ő meg megkereste amire nem kapott választ.

Mi abban a csúnya szó, hogy punci?

Ezért miért is kellene kapnia büntetést?

febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Ez az eredmenye ha offoltatok a temat bar hozzatok fordult a kerdeseivel. A legjobb lenne ha ti hoznatok elo es atbeszelnetek amiket o tudni szeretne. Semmikepp se szembesitsetek azzal, hogy megneztetek a tabletet. Abszolut bizalomveszteshez vezetne a reszerol.

Az, hogy hozzatok fordult a kerdeseivel az jelzi, hogy bizik bennetek.

Egy mai 11-12 eves srac mar kiskamasz, tudnia kell a dolgokat. Azzal, hogy ti vilagositjatok fel elkerulitek az, hogy megbizhatatlan, hamis forrasbol szerezzen infot.

febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kettesnek igaza van. Szárd be szobába. Két év múlva meg rejtsen teherben egy csajt. Véletlen se akkor vilagosítsd fel szintjén amikor kérdez. Majd 14 évesen kiröhög hogy mit akarsz tőle.
febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Látom sokaknak nem tetszik, hogy a kissrác mellé lett állva de én megértem.

12 éves lesz én már ennél cifrábbat is néztem ennyi idősen mert érdekelt és a prűd családom a normális kérdéseimre sosem adott választ.

Nem értem min vagytok meglepődve érdekli a dolog lassan már a szex is fogja.

febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne legyetek naivak - melyik világban éltek ?
febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 StevenUp ***** válasza:
86%

A tanúsítás miatt semmit nem tanult tőletek, azt viszont igen, hogy ez cikis dolog és ne forduljon ilyennel hozzátok. Ezért nem őt kellene büntetni hanem titeket.

A legjobb amit tehetsz, hogy egy kényelmes időben leültök vele beszélni, hátha visszaszereztek valamit a bizalomból amit elvesztettetek

febr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

A prűd szülők gyermeke...

Ö illemtudóan hozzátok fordult, te voltál, aki elküldted. Mégis mikor akartátok felvilágosítani? A legjobb korban van most a gyerek ehhez.

És most őt büntetni? Mert választ akart a kérdésére? Atyavilag. Nem kellene mindenkinek gyerek. Te is olyan vagy, hogyha te hibázol, a gyereket bünteted érte.

Amúgy is, egy ilyen fiatal gyereknek minek tablet, amin még a net sincs korlátozva.


Elcseszett jövőnk lesz, én érzem...

febr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel tőletek nem kapott semmilyen felvilágosítást annak ellenére, hogy kérdezett megpróbált rájönni a dolgokra a maga módján.

Üljetek le vele beszélni, világosítsátok fel. Semmiképp ne mondjátok el, hogy láttátok a tabletes dolgokat.

febr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!