Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz hogy 14 évesen vesztettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 14 évesen vesztettem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
14 évesen vesztettem el. Érzelmileg is és testileg is elég érett voltam már hozzá. A srác akkor volt 17 éves (a barátom. Szeretjük egymást azért tettem meg). Eddig tök jól álltam hozzá meg minden, nem bántam meg és örültem is neki. Aztán elmondtam egy barátomnak aki konkrétan mindennek elhordott miatta... és most kicsit elbizonytalanodtam, hogy lehet mégis rossz ötlet volt.... szerintetek mennyire gáz?

febr. 19. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Nem ismerlek, nem tudom megítélni.
febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Te szeretted volna hogy megtörténjen? Miután megtörtént jól érezted magad?
febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 igen nagyon... együtt töltöttük az egész napot és csodás volt utána is minden. És szerettem is volna.
febr. 19. 20:12
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Akkor ne érdekeljen más véleménye. 15 voltam és 5evig voltunk együtt, első nagy szerelmem volt.
febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha szerelemből történt, megbízható partnerrel, akkor semmi ciki nincs benne.

Azt a "barátodat" meg szerintem inkább mellőzd.

febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
#3 akkor minek foglalkozol mással?? Neked jó volt akkor? Nehogy már mások véleménye számítson ha jó volt. :)
febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 furcsán vagyok beprogramozva😅 sajnos számít nekem minden téren más vékeménye. Ha barátnőmmel amikor sejtem hogs meg fog történni nem tisztázom hogy nem fog elítélni miatta szerintem meg sem teszem..
febr. 19. 21:23
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Hidd el utólag már kár ezen agyalni.

Amúgy meg az is lehet, hogy a barátnőd irigységből hordott le.

febr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Az gáz, hogy éretlen emberekkel akarod megbeszélni a szexualitásodat. SEMMI közük hozzá!!! Aki fejben érett az nem fog ezért lehordani, aki irígy, vagy begyepesedett erkölcscsősz az meg igen.
febr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Kicsit későn.
febr. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!