Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ezzel hogy álltok? Mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel hogy álltok? Mikor adtok esélyt?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy itt az oldalon és ebben a szexualitás témában kivel és hogy hogyan álltok le (sikeresen) üzenetet váltani? Milyen típusra írtok rá, milyen stílusban? KB hány százalékban sikerül legalább 10 üzenet váltást összehozni?


Illetve a másik oldalról, mi az amire tuti nem válaszolsz és mi az ami egy privát üzenetet annyira szimpatikussá tesz, hogy biztosan válaszoltok?


Melyik a nehezebb? Elérni hogy válaszoljanak vagy lekoptatni a nem kívánatos személyeket és ehhez elég türelemmel rendelkezni?


Van egy pár kérdésem, remélem minden van tapasztalatotok és kedvetek is írni.


Ráírni én ritkán írok emberekre, ha írok is általában tanácsot adok. Fogadni pedig azokat szoktam jól, akik nem 3 szavas mondatot írnak és nem kérdezik meg azt amit kommentben már leírtam. illetve a teljesen egyetértelmű "mikor dugu nk?" jellegű üzenetet is ignorálom.



febr. 19. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az, amikor valakinek egy kommentemből valahogy bekattan, hogy nő vagyok, és mindjárt a mellméretemre kíváncsi, vagy arra, hogy mi van rajtam. Én meg csak ránézek a farkamra, és nem értem, mit rontottam el.
febr. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes üzenetekre válaszolok, a 256. együgyű "szia ismi" típusú üzenet küldője megy a tiltólistára a többi közé.
febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ráírni nem szoktam senkire. Azt hiszem mindössze egyszer fordult elő.


Max. a küldője miatt történhet, hogy tuti válaszolok egy privátra. De egyébként még a legflancosabb, választékosabb megfogalmazás sem tudja elérni. Mert lehet épp nincs kedvem.


És hogy milyenre tuti nem válaszolok? Amiben semmi értelem vagy szimpátia nem jön át a küldőjéről. Ebbe bele tartozik, hogy tud-e írni, mit ír, de még a felhasználónév is, meg még hogy egy random betűrengetegen túl is tud-e valami témát írni az üzenetnek. Mert annál még egy pont vagy gondolatjel is jobb.

febr. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Bárkinek adnék esélyt, de szinte senki nem ír vissza a szia, van kedved ismerkedni üzenetre.

Aki visszaír annak általában nincs.

Ha mégis akkor hamar kiderül, hogy mégsem egymást keressük.

Itt fele fele, hogy nekem, vagy neki nem.

45f, még mielőtt én is kapok privátokat

febr. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a lekoptatás nem olyan nehéz, mert lehet tiltani.
febr. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 NTBS ***** válasza:
100%
Szoktam írni több témában. Sajnos kb. 20% válaszol. A 20% zöme is eltűnik. Ha akarsz írhatsz kedves kérdező.
febr. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Privát üzenetekre kb 20ból 1szer válaszolok. Akkor is csak akkor, ha tényleg a válaszomhoz kapcsolódóan normális kérdést vagy választ ír, egyébként nem. Rengetegen mindig ugyanazt, minden válaszra ugyan azt a sablon dumájukat elküldik, erre nincs értelme válaszolni. A legaljáról nem is beszélve, aki azt hiszi egy mondat után majd szétteszed neki a lábad.

De annak akinek válaszolok, általában normális beszélgetés lesz. 3-4 emberrel évek óta folyamatosan tartom a kapcsolatot itt. De ez nagyon ritka.

febr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4-5 nővel beszélgetek itt folyamatosan.


Alakult 3 hosszútávú barátság, velük heti szinten beszélünk, kb évente találkozunk is.


Lett innen már hosszútávú szexkapcsolatom is 3 nővel, és lett egy három éves párkapcsolatom is.


Igazából, mindig privátban válaszolok, meg van rá az okom, és teljesen mind1, hogy nő vagy férfi az illető.


Az én megítélésem szerint normálisan kommunikálok, különben nekem sem válaszolnának.


Kb 10 privátból 9 válaszolnak is!


35/F

febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok üzenetet kapok nőként, a kérdéseimre adott válaszok utámn, de nem tudok az olyan és hasonlókkal mit kezdeni, hogy "szia, van valakid? ismerkedünk" :)

egy ideig volt egy sablonom, amit word doksiból szúrtam be, hogy szia, bocs de nem ismerkedem, köszi a levelet, további szép napot", de a 90% elkezdett rinyálni, vagy ocsmányságokat válaszolni. Így ma már ignorálom és törlöm az ilyen és hasonló leveleket.


Azokkal tudok hosszbb távon levelezni, akik a kérdésemre adott válasszal kapcsolatban kérdeznek és vagy maga a kérdező ír, köszöni meg a válaszom, vagy érdeklődik még.


De sajnos a levelek 90%-a, szia, van pasid?....


10 levélváltást nagyon kevesen érik el, ha ennyi megvan általában megkapján az e-mail címem és ott szeretem folytatni, mert oda jön az értesítés és azonnal látom, 1-2 órán belül válaszolok, ide meg van amikor naponta egyszer jövök fel.


Az e-mail csere után általában jön a FB profil ha van, Viber, Whatsup, telefon, kamera. Esetleg találkózó. De a telefonszámcserén túl nem igazám jutunk soha. Amikor már élőben kéne cselekedni a legtöbben és ez most nemtől függettlenül már nem akarnak semmit.

febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor válaszolok, ha értelmes kérdése van a hsz-ommal kapcsolatban. Nem szeretnék itt ismerkedni, és zavar, ha sokadik, ingyenes társkeresőnek nézik. Persze ismerkedni bárhol lehet, de itt nem arról van szó, hogy jól elbeszélgetünk egy témáról, megkedveljük egymást, és folytatjuk az ismerkedést máshol, hanem hogy célzottan, és jól láthatóan írnak minden nő neműnek. Na meg olyan kérdésekre, hogy milyen f.szt szeretek, nem tudok válaszolni. Ha már legalább ismernénk egymást valamennyire, de 3. levélben? Aki nem hajlandó venni a fáradságot, hogy megismerjen, az érje be olyan kétségbeesett nőkkel, akiknek ez is mindegy, van valaki érdeklődjön utánuk.
febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!