Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha valaki csak megfelelési...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki csak megfelelési kényszer miatt egyezik bele a szexbe, az erőszaknak számít?

Figyelt kérdés
Akkor is ha nem mondja, hogy nem akarja?

febr. 20. 19:19
1 2
 1/12 he84 ***** válasza:
85%
Hmm, hát ez jó kérdés. Nehéz rá a válasz.
febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Tehát a másik fél nincs tudatában, hogy nem akarod?
febr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

Erőszak, de más értelemben.


Igazából az a fél erőszakolja meg saját magát, aki megfelelési kényszerből egyezik bele a szexbe.


Igazából mind ketten egymás áldozatai

febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 he84 ***** válasza:
100%
Talán a 3-as válaszoló válasza igaz lehet.
febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rosszul érzem magam amiatt, hogy nem mondtam el neki nyíltan, hogy szeretnék még várni, de annyira szerette volna és erőltette hogy megtörténjen, hogy nem mertem.

Emiatt nem akarok rá erőszakként gondolni, mert az én hibám is.

febr. 20. 21:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5. Te vagy az a lány aki kiírta azt a kérdést hogyha a párja nem reagál a szexuális dolgokra, mi legyen?


Ott is írtam neked, ez nagyon nincsen rendben. Magad teszed tönkre, később torz szexualitás fog benned élni. Neked ez megéri?

Aztán járhatsz pszichológusokhoz, stb.. hogy miért nincs orgazmus, miért nem élvezed.

febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nyilván én sem így akartam, bánom is hogy így történt, de felelősnek is érzem magam miatta.
febr. 20. 21:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem erőszak, a partnered nem találhatja ki, hogy te nem igazán akartad, pláne ha semmi jelét nem adtad ennek. Ettől még érezheted emiatt rosszul magad, próbálj meg úgy továbblépni, hogy tanultál az esetből és ezen túl jobban adj hangot a gondolataidnak.
febr. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem erőszak, sem büntetőjogi, sem pszichológiai értelemben.. Megismerlek, és te hozzámjössz feleségül, de semmi nem tetszik bennem, akkor később érvénytelenítenéd a házasságot? Á.. De miért mentek bele ilyesmibe, illetve miért kell félni a szextől? És a legnagyobb baj, miért nem vele beszéled meg? Utána tök jó lesz, majd az összes pasit hibáztatni, hogy mind disznók vagyunk, és fúj..
febr. 21. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Oldfire ***** válasza:
100%
Ez nekem inkább szánalom szexnek tünik. Nincs kedved vele szexelni, de nem szeretnéd elvesziteni. Bármi az oka is. Ennek a kspcsolatnak nem jósolok hosszú időt. Ki fogtok égni, testileg lelkileg.
febr. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!