Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez okozhatja,hogy nem vágyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez okozhatja,hogy nem vágyok kapcsolatra,szexre?

Figyelt kérdés
30 évesen szűz vagyok és úgy 24 éves korom körül már kezdtem azt érezni,hogy nem vágyom párkapcsolatra és nem akarom kipróbálni,hogy milyen a szex.Ezt okozhatja az,hogy sose volt párkapcsolatom?Ez következhet egy megszokásból,hogy egyedül vagyok és voltam mindig is?Igazából inkább taszít a gondolat,hogy együtt legyek valakivel vagy szexeljek,stb.

febr. 21. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

igen a megszokás eléggé számít. de az is lehet, hogy a libidód is eleve alacsonyabb. meg lehet introvertált is vagy abból a szempontból, hogy jól érzed magad egyedül.


majd az élet eldönti mi lesz.

febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Kitaláljuk, férfi vagy. Okozhatja.
febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok,csak nem akartam írni,mert valamiért a pasik számára hihetetlen,hogy egy nő szűz ebben a korban,na meg privátot se akarok kapni-szóval ne küldjetek-
febr. 21. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha jól érzed így magad, akkor igazából semmi gond.
febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jól érzem így magam,csak kíváncsi voltam,hogy a megszokás(hogy egyedül vagyok) kiválthatta-e ezt az érzést


#Köszi a választ :)

febr. 21. 18:06
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

Kár! Szívesen megismertelek volna! :(

38/F

febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%
Nem hihetetlen, ha rusnya vagy akkor előfordulhat, egyébként meg nem.
febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, mit érzel kérdező. Én is hasonló cipőben járok.
febr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egy pszichológus, szexuálpszichológus azért nem ártana.


Értem, hogy jól érzed így magad, ez oké is, de nem feltétlenül normális dolog szerintem!

febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Lófact érzed jól magad, te is tudod, hogy ez szimpla önbecsapás!

Erős szorongások dolgoznak benned, s csak egyfajta elhárítási mechanizmus a pszichés eredetű aszexualitásod. Keress fel egy jó szakembert.

febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!