Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha egy lakásos prosti letilt?

Figyelt kérdés

Nyolcszor voltam ennél a lánynál, már tervben volt a kilencedik tali is, az Ő részéről is. Aztán valamiért úgy gondoltam, hogy letörlöm a róla írt értékelésemet. És másnap írt, hogy "Tehát kiderült, hogy te is csak azért jártál hozzám, hogy szívass, jobb később, mint soha :D ", az Ő szavait idézve. Ez minek szívatás?? Írtam neki ezután egy csomó SMS-t, hogy mi a baj, hogyan tehetem jóvá, stb. De egyre sem válaszolt. Aztán aznap később újra felraktam azt az értékelést, akkor válaszolt, hogy szerinte én rosszat akarok neki, mondom magamban, mivan???

Aznap este írt, hogy Ő neki nincs nyugodt élete mióta benne vagyok, és vegyem le a pozitív értékelést, amiben csupa jóval dícsértem, és hogy ne keressem többé. Ez lassan 2 hónapja történt és nagyon hiányzik a lány, miért csinálta ezt velem szerintetek? Ilyen apróság miatt miért csinálta ezt? Még arra sem adott lehetőséget, hogy megbeszéljem vele a dolgokat. Tele vagyok kérdésekkel, hogy miért történt ez, amikor tudta, hogy mennyire szeretek hozzá járni.



febr. 21. 19:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kizárólag csak ő tudhatja, min rágott be.
febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
34%
Hívd fel másik számról, és beszéld meg vele.
febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2. Hívtam már, de amint meghallotta a hangom, egyből kinyomta, és írt egy SMS-t, hogy ne keressem többé. Ennyi az egész, értelmes magyarázat nincs mögötte, hogy minek csinálta ezt.
febr. 21. 19:26
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

De miért törölted le az értékelést?


Nem tudom, ez alapján a "nincs nyugodt élete" mióta benne vagy szöveg alapján azt gondolnám, talán el kezdett többet érezni irántad, és ez is lehet az egyik oka, hogy letilt, hogy kiszerethessen belőled. És a az értékelés törlés csak amolyan gyújtóbomba volt...


A prostik is emberek.... De ezt neked kell érezned, van-e az én elméletemnek realitása

febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
Aki prostinak áll, ott már eleve valami súlyos gond van lelkileg, (nem lenézésből, vagy rossz szándékból írom ezt) szóval egyszerűen nem lehet tudni hogy mi játszódott le a fejében. Mindkettőtök nyugodtabb lesz ha tényleg nem keresed többet.
febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
#4. Az értékelést csupán azért töröltem, mert nem az én műfajom az, hogy mások elé kiírom, hogy mi történt közöttünk, de ezt neki is elmondtam, mégis úgy tett, mintha nem értené meg. Hogyha többet érzett volna irántam, akkor megbeszélte volna velem. Mivel van olyan vendége, akivel munkán kívül randizik, ez 100% biztos infó. Pedig én már nagyon hozzá szoktam, már mindig alig vártam, mikor mehetek már újra hozzá, erre ez történik, plusz vele is veszítettem el...
febr. 21. 19:35
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az értékelés maga a bibi, hanem, h érzelmi kötődést sejtek a háttérben :v na ezért akadhatott ki, sztem
febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#7. Hát nem tudom, akkor Ő minek mondta nekem, hogy mennyire imád, szeret engem, hogy mennyire közel állok a szívéhez, ezeket szó szerint mondta, és hirtelen úgy megváltozott, mintha nem az a lány lenne, akit megismertem.
febr. 21. 20:03
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ezért. Csírájában fojtotta el a dolgot. :)
febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg érzett irantad de inkább a prosti életét választja nem téged és igy egyszerűbb lezárni
febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!