Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki férfiként egy másik férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként egy másik férfi iránt érez vonzalmat, az már nem hetero?

Figyelt kérdés
Haveri iszogatás közben egyik arc kissé részegen elmondta, hogy ő ugyan 100% hetero, de Gossling és Cavill bejönnek neki. Hát, nem tudom, szerintem minimum gyanús, hogy nem straight😄

febr. 22. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Heteroként is meg lehet állapítani, hogy melyik srác néz ki jobban. Itt a szexuális vágy a lényeg. Smárolni, szexelni, kapcsolatban élni akar fiúkkal, vagy csak annyit mond, hogy ő jól néz ki? Ez a különbség.
febr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Beindítják a fantáziáját, ahogy fogalmazott.
febr. 22. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszex mindenképpen
febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biszex a srác, csak még nem jutott el addig, hogy bevallja magának. Inkább szépíti önmaga és mások előtt.
febr. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat!
febr. 22. 12:34
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
"heteró kíváncsi" = olyan biszex, aki még nem fogadta el azt hogy biszex és nem heteró. Na a haverod is ilyen.
febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva számomra is hihetetlen, hiteltelen, ha valaki olyanokra hivatkozik, hogy jaj, én hetero vagyok, de azért érdekelne, ő mégiscsak jól néz ki stb. Nem! Én például hetero vagyok, amióta csak az eszemet tudom, mindig is a nők érdekeltek egészen óvodás korom óta. Eszemben sem volt, hogy egyáltalán elképzeljem, hogy milyen lehet a saját nemembelivel.
febr. 22. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Kő hetero tuti
febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt egy pasim, aki állította, hogy full hetero. Engem lepett meg a legjobban amikor az első hármasozás alkalmával szopizni kezdte velem a másik srácot.... 28L :D
febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Úristen!😄
febr. 28. 20:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!