Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Bár a szaunában semmi szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bár a szaunában semmi szexualitás nincs, előfordul, hogy a fiúknak ott merevedésük lesz?

Figyelt kérdés

febr. 23. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Abban a hőségben? Nem tipikus. Velem még sose fordult elő, és nem is láttam ilyesmit. Lehet, hogy ifjú titánokkal még megtörténik, de felnőttekkel nem.


(Itt persze biztos lesz olyan, aki szerint ez mindennapos. Nyilván az a célja ennek a kérdésnek, hogy élvezkedni lehessen a válaszokon.)

febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Véletlenül sem ez a célja a kérdésnek...
febr. 23. 11:01
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, olyan melegben nem áll fel.
febr. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jellemző, akinek szaunában feláll annak a sima strandon is állna. Textilmentes szaunából meg kivágják aki álló cerkával flangál.

Kivéve, ha a Magnumba mész, de ott nem a szaunán van a hangsúly 😂

febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag sokat járok, de még sosem láttam ilyet. Abban a hőségben 10-15 percet is nehéz kibírni, pláne, ha felöntik. Patakokban folyik rólad a víz, a levegő égeti a tüdőd... ilyen körülmények között nem hiszem, hogy a szervezet energiát fektetne egy komolyabb merevedésbe. Plusz a szívnek is megterhelő ilyenkor a plusz izgalom.
febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Gyakran járok, volt már rá példa, de ritkán, egyszer amikor sokan voltunk és egy idősebb nő nagy melle konkrétan a karomhoz ért, attól lett némi merevedésem, valamint gőzfürdőben a feleségemmel kézzel kielégítettük egymást, de nem volt más rajtunk kívül és ugye nem csak ugy magától állt fel akkor...
febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
ruhanélkuli szaunába össze engedik a férfiakat meg a nőket? Hat ez fura, én még ilyet nem láttam.
febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
7es, te hová játssz akkor? Én Nyugat-Dunántúl összes spa-jában jártam már szinte, sehol nincs külön, és eddig egy helyen volt csak textiles részleg (meg is lepődtem).
febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Suetonius ***** válasza:
85%

A hatása egyébként a nagy hőségnek - nálam legalábbis - ugyanaz a férfi nemiszervre, mint a hidegnek: összemegy.

Egyszer amikor észrevettem, hogy a mellettem ülő nő rám-rám pillantgat, akkor próbáltam kicsit koncentrálni, de max félkemény állapotot értem el. :D

febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Megeshet, hogy feláll, hiszen a vérnyomásod és a pulzusod is megváltozik a szaunában. Ilyenkor nem kell kétségbe esni, úgy kell ülni, hogy ne látszódjon vagy a lepedővel eltakarni. Előfordulhat ugyanúgy spontán merevedés mint pl. vezetés közben.... De ha valaki tudja magáról, hogy hamar fel tud állni neki akkor ne menjen szaunába amég nem tudja kontrollálni magát.
febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!