Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy belemenj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz hogy belemenj ilyenbe?

Figyelt kérdés
Mi kell ahhoz hogy chaten vagy itt belemenj egy szexchatbe vagy szerepjátékba? Minek a függvénye az hogy beadd a derekas egy kvázi idegennek? Nyilván a "csá, rp?" nem elég, de van olyan ami meghozza a kedvet vagy kíváncsiságot hozzá? Ha igen mi az?

febr. 23. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem lenne senkim, maximum hosszas levelezés után. Sok férfinek nincs szép és terjedelmes szókincse, így számomra csak taszítóvá válik.



Barátnőmmel szoktunk játszani, azok eléggé jól szoktak sikerülni. Nőként, azonos neműben még nem csalódtam, férfiakban igen.

febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Pénz.
febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én szexchateltem itt több pasival. Domináns fellépés ami engem izgat. De kb 100-ból 1 aki ilyen.
febr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

2. Ez hogy kapcsolódik a topikhoz?!


1-es voltam

febr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális és tud fogalmazni.

Nem akarok ismerkedni de szeretem leírni hogy szexelek meg miket szeretek mit próbáltam mit próbálnék ki és szeretem más véleményét is.

Ha elkezd csak kérdezgetni vagy párszavas mondatokban válaszolni akkor vége

febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy fejben, megint gyerek legyek. Csinálni jobb :)
febr. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedv :)
febr. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!