Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz lánynak meddig fájhat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lánynak meddig fájhat az együttlét, mi a normális?

Figyelt kérdés
Nemrég veszítettem el a szüzességemet, szerelemmel így nem fájt annyira, minden rendben ment. Éreztem utána hogy fáj és kicsit csíp, de az elmúlt. Azóta 4x szeretkeztünk a párommal, és sajnos nekem mindig fájdalmas amikor belém hatol. Érzem hogy szúr és fáj, majd enyhül. Magában a hüvelyemben nincs fájdalom és kellemes érzés közben, csakis a “bemenetnél” érzek kellemetlenséget, feszítést, kis fájdalmat. Nem az izgatással van gond, nagyon nagyon nedves vagyok, sok előjáték után szeretkezünk és nagyon szerelmesek is vagyunk, lelazulok közben.. inkább olyan, mintha nagyon szűk lennék még ott, és kicsit mindig sebesítené, ez lehetséges? Páromnak átlagos a mérete, de vastag. Normálisnak mondható még esetleg, fog később javulni türelemmel és odafigyeléssel? Lányok, van esetleg javaslatotok ilyen esetre? Köszi!

febr. 23. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges hogy nincs elég siklósítás a gátadnál. Nálunk is szokott ilyen lenni, akkor nekem picit sérül a bőr és az tud ám fájni. Vagy esetlegesen nem tudsz annyira belelazulni a párod farkába. Esetleg egy játékszer, egy gyakorló dildó is tökéletes erre.


Én páromnak is vastag, ugyanez volt az elején. Sok előjáték, tágítás. De főleg a másodikra nagyon kell odafigyelni és a nedvességre, hogy ne karcolja konkrétan a bőröd a bőre. :)



24/N

febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Masszírozás kinyalás után ellazulsz ekkor könnyebb .
febr. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi
febr. 27. 12:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!