Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiuk általánosba vagy középsul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk általánosba vagy középsuliba volt hogy suli után osztálytársatokkal kiráztátok?

Figyelt kérdés
Pl leckeírás közbe vagy ha gépeztetek? Nem volt belőle sose probléma? Pl meglátta valaki, teso, szülő stb.

febr. 23. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szia általánosba volt párszor 6.-7.be. Később már nem annyira. Pl uszoda tesi után rendszeres volt. De máskor is mer folyton kanosak voltunk és állandoan állt! De sima ora után is tudtunk hokizni 1-2-t valakinél ahol üres volt a lakás
febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Uszoda zuhanyzóba tesi öltöző zuhanyzóba rendszeres volt.

Elég szépen nézett ki a csempe a tesi zuhanyzóba miután 10-en odaélveztünk

febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
37%
Még az óvodàba, ne viccelj màr.
febr. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb hetedikesen először, onnantól kezdve sok haverral.

1-2 vészes helyzet/lebukás volt csak.

febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem soha, pedig akartam volna :)
febr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
9.-től jártunk össze négyen fiúk az osztályból suli után. Valamelyikünkhöz mindig fel lehetett menni. Sosem volt probléma. Olyan volt, hogy egyik haver öccse is beszállt hokizni közénk.
febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Mi sokszor csináljuk, privátban írok többet is akit érdekel F
febr. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 ha van kedved írhatsz
febr. 25. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk van öltözőben, órák után is. De haveroknál is ha nincs otthon senki. Eddig lebukás nem volt
febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én több osztálytársamat is leszoptam tanítás után, volt, amelyiket többször is ki tudtam elégíteni egymás után. Nem panaszkodtak arra hogy minden helyzetben áll váratlanul.
ápr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!