Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Transzlányokat kedvelő férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Transzlányokat kedvelő férfiak: Ha egy transz lány már átesett a nemi átalakító beavatkozáson, akkor már nem érdekel titeket? Miért? Vagy miért érdekelne még mindig?

Figyelt kérdés
febr. 23. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
There are no chicks with dicks, Johhny, only guys with tits.
febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
So I take it you'd like her only once she has undergone SRS.
febr. 23. 22:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak a Ted-ből idéztem
febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oksi
febr. 23. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
A transz nő , az mű nő és nem igazi !
febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ok
febr. 23. 23:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne keress benne rációt. Nekik ez a kinkjük és őket csak az érdekli, hogy külsőre minél nőiesebb legyen és legyen farka. Csak a szexre kellenek nekik a pre-op transz nők, semmi másra. (Tudom, nem nekem szólt a kérdés, de értelmes választ itt ne várj, csak transzfóbok válaszolnak, meg gondolom kaptál egy pár privátot kiéhezett chaserektől, amiben arról érdeklődnek, hogy transz nő vagy-e és megvan-e még a farkad.)
febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi 7
febr. 24. 10:55
 9/9 anonim ***** válasza:

Hetes szavaival egyetértek.

En mint biszex férfi, az tetszik ha van farka a szép hölgynek. Egyszer voltam operált lánnyal, nekem az annyira nem jott be.

febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!