Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Aki gyerekként azzal csesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyerekként azzal csesztette a másikat az öltözőben, hogy kicsi a farka az miért tette?

Figyelt kérdés
febr. 24. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert egy gyökér!
febr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Sosem volt ilyen.
febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Mert a másiknak kicsi volt a farka.
febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Mer a fiúk ilyenek
febr. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
De nem ilyenek! Szóba sem került soha, semmi ilyesmi. Volt csesztetés,de nem ilyenek miatt. Ha csak megemlítette volna valaki, rögtön rásütik, hogy b…zi.
febr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fura, de az én gyerekkoromban (80-as,90-es években) inkább azokat a fiúkat ugrattuk az öltözőben, akiknek pont hogy nagyobb farka volt az átlagnál.
febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi ha láttuk is egymásét, nem foglalkoztunk vele. Úgy tettünk,mintha nem láttunk volna semmit.
febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert feltehetően a sajátja a kicsi, és frusztrált, ezért projektál, és mást akar beégetni, csak azért, mert őt már megverte Isten jobbkeze a kis 10 centis kukkerjával. :D
febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem tettem ilyet, de láttam ezt a jelenséget másoknál és mindig furcsállottam, hogy ennek mi értelme, mit kompenzálhat, milyen belső baja lehet, ami miatt erre van szüksége, hogy olyannal hencegjen és mást olyanért kezeljen le, amire senkinek nincs ráhatása. Testmagassági villongások dettó...
márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Emlékszem egy nyári táborban volt egy gyerek, aki két jó haveromat is csesztette már az első napokban, hogy milyen kicsi a pöcsük, lóbálta előttük az övét hogy bezzeg neki...

Úgy a negyedik nap már nagyon untam, és direkt velük mentem zuhanyozni. Persze bejött ez a srác is. Épp kezdte a hülyeségét lökni, mikor megfordultam és helikoptereztem egyet előtte. (Lógva 15-16 centis húsfarkam van, nyilván hetedikesen még nem volt ekkora, de gondolom értitek a lényeget.) Égett mint a rongy! xd Többet nem szólt be senkinek! Legalábbis ott a táborban.

márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!