Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kövér szűz nőcik és csajszik!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér szűz nőcik és csajszik! Mekkorák vagytok és miért vagytok szűzek? Nem szexelnétek már?

Figyelt kérdés
Nem akarok én rátok írni! Csak tényleg érdekel hogy aki 18 éves kora után nőből van és még szűz, miért az! Kövéren is sokan dugnának titeket! Nektek nincsenek olyan gondjaitok mint a pasiknak!SZóval miért vagytok szüzek ha mondjuk már akarnátok szexelni? Nincsen rá igényetek?
febr. 24. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Te ilyen borsodi beltenyésztett vagy?
febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28 vagyok, fiktoszexuális, nem vonzanak a valóságban a férfiak, csak könyvlapon.
febr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 30 éves, heteroszexuális. Mi az a fiktoszexuális?
febr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
#3 csak fiktiv karakterekre izgulok fel
febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

22 éves vagyok, 70 kg és 164 cm.


De, szexelnék már (de mennyire!), azonban ez - nem meglepő - nagyon intim tevékenység. A hártya érdekel a legkevésbé, lényegtelen a szüzesség. Az viszont inkább lényeges, hogy olyannal essünk egymásnak, akivel kölcsönösen szeretjük, tiszteljük és becsüljük egymást. Hanem már egy ideje borsódzik a hátam kvázi az egész emberiségtől, szóval szerintem folytatódik a románcom a kezemmel. Talán egy másik életben.

febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
27%
Mint micimackó, meg ilyenek?
febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
#6 nem micimackóra izgulok, hanem Draco Malfoyra xd
febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Azt az ki tököm? A mai fiatalok SubZeroja?
febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
#8 ki a tököm nem ismeri a Harry Potter könyveket?
febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
Azok, akik azokat a csajokat dugták az erdősoron, akik a herripottert olvasták :)
febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!