Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kamaszfiús anyukák, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszfiús anyukák, milyen sűrűn mostok ki foltos lepedőket, ágyneműket a fiatoknál?

Figyelt kérdés
Van, amikor egyáltalán nem olyan? és amikor teljesen látszik?

febr. 26. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.figyelem
febr. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van olyan nő aki egyatalán ezt észreveszi?
márc. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én néha látom, de nem mindig
márc. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia, a kérdező vagyok. És ilyenkor szóvá teszed, vagy szimplán szemet hunysz felette?
márc. 19. 16:38
 5/7 anonim válasza:
Ne tedd szóvá, kérdező! Tini srácként írom. Ha az anyukám szóvá tenné, hogy a gatyám vagy a lepedőm foltos, nagyon nagyon kínos lenne. Mivel ez tökre természetes, hagyd rá, főleg ha sokat látsz, mert akkor még kínosabb.
ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt, amikor az első magömlése volt megkérdezte tőlem hogy normális-e hogy álmában elélvezett.

Akkor megbeszéltük hogy ez természetes folyamat, és nincs mit szégyellni rajta. Azóta egyszer beszéltünk ilyenről, mert még manapság is megesik vele. De azóta nem, mivel én sose hozom szóba, csak ha ő kérdez.

ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem napi ötször kéne mosni annak aki a foltok miatt aggodna..Nem hiszem ,hogy egy anyukát érdekelnek a foltok
ápr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!