Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan és miért alakulhat ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és miért alakulhat ki szexuális perverzió?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni, miért alakult ki nálam, de egyre jobban vonzódom ahhoz, hogy megigyam a pasim pisijét es a nyálát. Szegény teljesen elborzadt tőlem
febr. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem olyan vészes.
febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vágy az alárendeltségre, megalázottságra, vagy egy ilyen mély vonzalom felé?
febr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, viszont nekem is van, vagyis lenne, amit már inkább le sem írok mert már kaptam én is. Viszont otthon sem mondom el a feleségemnek, mert tőle kapnék igazán.
febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez természetes jelenség. Felfedezted az alap szexualitást, és már kicsit uncsi, ezért új élmények felé nézel és folyamatosan tágul a tűréshatárod/ingerküszöböd. Az emberi agy így működik hogy felfedezésre van beállítva. Nálad ez éppen a pisi ivásnál jött ki, másnál a hármas vagy public vagy akármi. Szerintem nincs semmi gond ezeket megélni.

A pisi ivás nem egészséges, úgy szokták csinálni hogy a pasi előtte rengeteg vizet iszik, amikor már jó fehér a pisije, úgy meglehet inni, mert az kb víz lesz. Úgy sárgán ne idd meg.

febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a pisi a mániám. :D a barátommal szeretjük a “vízi sportokat”.
febr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mikeXxX ***** válasza:
4#5# Sok zöldtea ès minden ok !
febr. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!