Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Érdemes ezzel foglalkozni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ezzel foglalkozni? (Webcam)

Figyelt kérdés

Nem szeretnék ismerkedni, nem adok nicknevet, férfiaktól nem kérek üzeneteket , stb. Csak egy kis segítséget szeretnék!

Webcam modell vagyok és kipróbáltam magamat egy új oldalon, pár óra alatt 7000 ftnak megfelelő összeget (kb 20dollar) kerestem, 80 an néztek maximum. Valahogy csalódott vagyok mert sokkal több nezore sokkal nagyobb aktivitasra szamitottam. Az a 20 dollár nem egy embertől folyt be, hanem sokan “adták össze”.



Van egy fő oldalam, 2017 ota, ami a megélhetésem de gondoltam ez lenne mellé a mellékes.

Szerintetek érdemes foglalkozni az oldallal vagy sem? Csalodott vagyok most. :(


28/n



febr. 28. 17:57
A kérdező szavazást indított:
Nem érdemes
Folytasd , hajrá!
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem értek hozzá, de mivel bőven van felhozatal, így nem egyszerű kitűnni onnan. Ha szeretnéd és élvezed, akkor folytasd. Egy Youtube csatorna sem azonnal többtízezres nézettséggel indult, amik ma híresek. (Értem, h nem a Yt-on dolgozol)
febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Mi a fő oldalod?
febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Őszintén szólva ennyi embertől ennyi pénz? Egy kéregető az utcán többet kalapoz össze. Y ez nem a te hibád.
febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A "friss hús" előadó bevétele - szeretik a törzsvendégek az ilyet. Használd ki az első napok eme hatását mert utána ha nem tudsz kitűnni a tömegből akkor még ennél is kevesebb lesz.

Nem egyforma az oldalak forgalma, a kuncsaftok zsebe sehol, próbálgatni kell. Hogy egy párhuzamos példát mondjak, nem ugyanannyit kapnak a lányok a 4-es út mellett mint amennyit mondjuk egy öt csillagos hotel "vendéglányaként" be tudnak zsebelni 1-1 fuvarért.

febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez van, telített a piac. Minden második csak a pinájából akar megélni..
febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csinálnám ha férfire is ekkora igény lenne(de nincs) úgyhogy marad a fizikai munka xd
febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 van igény a ffi webcam modellekre is, csak azokat nem nők nézik 😅
febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!