Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mitől változhatott meg a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhatott meg a szex partnerem ennyire ?

Figyelt kérdés

KB 3 hónapja van szex partnerem nyitott kapcsolatban vagyunk csak szex és semmi más már az elején meg mondta mit nem szeret kutya pózban ha fogják a vállát, hajába túrnak, mély torok ,sőt csak a kupakot kapja be, semmi paskolás kb 1 hete most ezeket kéri tőlem ,kutyapózban fogjam a vállát ,dugjam úgy ,hogy csattogjon. túrjak a hajába közbe,és szopásnál is próbálja tövig be kapni


Nem panaszkodok nagyon tetszik csak nem értem ,hogy kéri ezt amikor utálta mitől tetszik ez neki most ?



febr. 28. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Csak nem elismerést vársz hogy ezt.kihoztad belőle 3 hónap alatt?? Mivel nem ismerünk Titeket ezt a kérdést inkább neki tedd fel...
febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak fél, hogy otthagyod, ha ezeket nem teszi meg.
febr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Eddig benne voltak a vágyak, csak most ismerte fel, illetve ennyi idő kellett neki ahhoz hogy kialakuljon a bizalomnak az a foka irányodba amitől el tudja magát ennyire engedni.
febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2nek igaza lehet!
febr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4:2-es vagyok, nem igazán hiszik el. Megfelelési kényszer, rettegés attól, hogy elhagynak minket, ezért bármit képes az ember megtenni.
febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert ilyen egyszerűen nincs, vagy baromi ritka, hogy valaki azt mondja nem szereti, majd egyik napról a másikra ő kéri. Vagy hazudott az elején és fogalma sincsen, hogy mit szeret az ágyban vagy mit mondtam, fél attól, hogy ott lesz hagyva. Utóbbinak nagyobb a valószínűsége.
febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Lehet ellazult végre igazán és mer tovább haladni a szextanulásban veled.
febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt reméli, ettől talán feláll s fütyid.
febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!