Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen volt mikor legelőször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt mikor legelőször voltál dominánál?

Figyelt kérdés
Már a legelején ment hogy megnyílj és olyanokról is beszélj vele amit előtte senkinek sem mertél mondani? Legelőször mennyire volt finom, vagy egyből bedurvult? Vagy ki mit próbált ki és milyen volt az első alkalom?

febr. 28. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, mert a domina volt nálam.
febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Szar.

Nagyon nem erre számítottam. :(

febr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Ha profihoz mész nem lesz gond, ha egy botcsinálta kiöregedett k.rvához aki azzal akar újítani hogy vesz pár pálcát és dominának kiáltja ki magát - na ott már megszívhatod, mert semmit sem tud a BDSM lelki-, pszichés oldaláról.
febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A harmadik válaszoló jól mondja, egyetértek vele.


Második válaszoló, miben csalódtál?


Saját tapasztalat: Telefonon hívtam fel két lányt, de egyiknél sem éreztem, hogy szívből jönne náluk a BDSM... szóval nem kértem találkozót.

Voltam viszont olyan nővel, aki tényleg szívből csinálta, igaz, ott nem az volt a menet, hogy azt csináltuk, amit én kértem, hanem azt volt, amit ő akart, de ez kicsit sem volt baj, jó kezekben voltam.

febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!