Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha én lazán veszem a meztelenk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én lazán veszem a meztelenkedést miért mondják azt, hogy ribiskedek?

Figyelt kérdés

Olyan helyen meztelenkedek ahol elfogadott (pl. Közös zuhanyzó,öltöző,naturista szauna,naturista strand)

Olyan helyen ahol megbotránkoztató sohasem teszem. De a szaunába ha fiú ismerősökkel megyek nem csinálok belőle problémát és nem takargatom magam akkor sem ha ők szégyenlősek és takarják magukat. Szauna után is látják ha meztelen zuhanyzok. Számomra ez nem ciki, de vannak akik szerint ribiskedek.


márc. 1. 12:18
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
19,20 szerintem az a bűn ha a másikat szavakkal vagy tetekkel bántjuk, nem az ilyen dolgok.
ápr. 4. 16:14
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező ! Hagyd rájuk, hisz pl a 20-as sem értette meg, hogy leírtad, csak Öltözőben,textil mentes szaunában és nudista strandon vagy meztelen, ahol ez a természetes. Én is járok ilyen helyekre és vannak gyerekek is.Pl.pár hete volt egyik termál fürdőben naturista hétvége. Szaunától a medencékig mindent meztelen használtunk, vagy 100-130 ember. Voltak 8-10 éves gyerekek is szülőkkel. És ugyan úgy fürdött és viselkedett mindenki, mint a textiles napokon. De aki még nem volt ilyen helyen és nem tapasztalta, nem is tudja elképzelni ! Vagyis azt képzeli, hogy mindjárt mindenki neki esik a szembelévőnek, leteperi és megerőszakolja ! Nemtől, kortól független.
ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Olyan tested van amit nem kell szégyelni, akkor miért ne mutatnád meg. Nyugodtan napozz meztelen. Sokkal jobb mint fürdőruhában. Meztelen szaunázni meg teljesen természetes. El sem tudom képzelni fürdőruhában. Szerintem fürdeni, napozni, szaunázni nem érdemes ruhában. De hőségben semmit sem érdemes ruhában csinálni.
ápr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!