Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni úgy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni úgy a legjobb, csak barát barátnőmet, hogy megmutassa a mellét?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, aki nagyon jó barát, de semmi több. Egyébként leszbikus, a fiúk szóba se jönnek neki és kapcsolatban él egy másik lánnyal. 2 éve lesz, hogy ismerem, mindent tudunk egymásról, de meztelenül még nem láttuk egymást. Nem szeretnék tőle semmit, nekem is van barátnőm, de egyik átbulizott estén bizalmas témák jöttek elő és a barátnője elmondta, hogy extra hosszú mellbimbója van. Nagyon kíváncsi vagyok és megmozgatta a fantáziámat. Viszont a barátságunkat sem akaron tönkre tenni. Valami bevált recept?
márc. 1. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne tárgyiasítsd. Ne kérj ilyet, baromi nagy bunkóság.
márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha nem akarod tönkretenni a barátságotokat, akkor ne próbálkozz ezzel. Értem én hogy izgatja a fantáziád a dolog, de ez tönkretenné a barátságotokat. Ez biztos!
márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, de gerincet azt növeszthetnél.
márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Egyszerű. Nézz ki a közeletekben egy nudista strandot és beszéld rá, hogy menjetek el együtt. A mellét meg a punciját is láthatod így.
márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez egy teljesen ártatlan dolog. Semmi esetre se úgy állj elé, hogy mutasd a melled, akkor biztos rosszul sül el. Hanem próbálj olyan helyzetet teremteni, hogy megmutassa magától, pl egy kemény bulizós éjszaka, vagy strandolás egy olyan parton, ahol le lehet dobni mindent, ilyesmi.
márc. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha kapcsolatban vagy, akkor ne akard más nők mellét nézegetni, az is megcsalás, akkor is, ha “nem történik semmi”.
márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hívd el szaunazni!
márc. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!