Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha az emberek ahhoz lennének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az emberek ahhoz lennének szokva hogy full meztelenek lennénk a mindennapokban, akkor vajon az igatna fel minket szexuálisan, ha valami jól kinéző ruhába öltöznénk fel?

Figyelt kérdés

márc. 2. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindig az az izgalmasabb, ami ritkább, úgyhogy valószínű igen.
márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem! Egészen nyilvánvalóan nem. Persze eleve vannak perverznek, akik csipkére, zoknira, harisnyakötőre izgulnak. Én a magam részéről a nőt magát tartom vonzónak, szépnek.


Aki azt mondja az öltözés lenne izgató, az soha nem volt még normális szexuális viszonyban sem, nem hogy párkapcsolatban.


Hetero férfi

márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Minél több dologba gondolsz bele, annál inkább jössz rá, hogy az emberi agy mennyire hihetetlen és mégis mennyire egyszerű.

Az életben elég lenne, ha csak alapvető dolgokon változtatnák és máris teljesen más elvárásaink, ideáliaink stb lennének és ezzel egy teljesen más szemlélet alakulna ki a világban. Csak az a baj, hogy mindig mindenki a másik után megy, mert az sokkal egyszerűbb.


Bevagyok rúgva.

márc. 2. 23:08
 4/25 A kérdező kommentje:

#2


Szerintem egy picit félre értetted a kérdésem, de nem csodálom. Mert nem tudtam jól megfogalmazni

márc. 2. 23:11
 5/25 anonim ***** válasza:
56%

"elég lenne, ha csak alapvető dolgokon változtatnák"


Nem. Az ösztönök mindig megvannak. Az ízlését senki nem maga választja. Egyébként szerintem sokkal egészségesebb lenne az emberek pszichéje, ha a ruha kizárólag a hideg ellen lenne hordva (és csak akkor, mikor kell). Biztos sokkal kevesebb lenne a nemi erőszak is



Hetero férfi

márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Akkor megint megfordítom.

Ha annyit dugnank, mint ahányszor vizet kortyolunk egy nap, akkor viszont sokkal izgatóbb lenne egy arcra puszi, hiszen azt csak napi max 2x adunk egy számunkra fontos embernek. Nem?

márc. 2. 23:14
 7/25 anonim ***** válasza:

"viszont sokkal izgatóbb lenne egy arcra puszi, hiszen azt csak napi max 2x adunk egy számunkra fontos embernek"


Itt az ok-okozat egyáltalán nem áll fenn. Ráadásul az indoklás is nagyon cingár lábakon áll. Szóval NEM, nem csak max 2× adunk arcra puszit azoknak, akik fontosak nekünk. Legalábbis ha magamból indulok ki. De majd ha lesz egy pici tapasztalatod, és nem csak ilyen elvont dolgokon filozofálsz feleslegesen, akkor megtudod te is 😉

márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Egyébként egyetértek kb az utolsó válasszal.
márc. 2. 23:20
 9/25 A kérdező kommentje:

Már van tapasztalom, csak most nem vagyok kapcsolatban ezért elfelejtettem 😂 De amikor kapcsolatban voltam, akkor sem adtam sok arcra puszit. Csókolózás szinte egyfolytában, meg a homlokra puszi, de arcra nem sok volt. Nah mindegy is.

Szerintem alapból nem értünk egyet, biztosan teljesen máshogy gondolkozunk, ezzel sincs semmi probléma

márc. 2. 23:22
 10/25 A kérdező kommentje:
Gyerekem meg még nincsen.
márc. 2. 23:23
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!