Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Medical fétisesek! Mit szerett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Medical fétisesek! Mit szerettek ebben?

Figyelt kérdés
Aki az orvosi fétisnek hódol, miként éli azt meg? Van benne kielégülés vagy csak szerepjáték?

márc. 3. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal szoktunk ilyesmit szerepjátékozni, de nálunk ez inkább az előjáték része.
márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak szerepjáték.
márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Van eü. végzettségem és dolgoztam is benne. Volt aki kifejezetten ezért ismerkedett meg velem és kérte katéterezzem meg, vagy adjak neki beöntést. Nekem semmi jó nem volt benne, de a kórházi minimálbért jól kiegészítette és hónap végén is maradt pénzem kajára....
márc. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, mert még nem volt alkalmam kipróbálni :D F
márc. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem ismerkedtek eü végzettség miatt :D
márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valaki próbálta már a soundingot, eü végzettséggel, lányok?
márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nincs medical fétisem.

Viszont egyszer találkoztam egy pasival aki eü.-ben dolgozott és mivel sietett munkából, hogy hamarabb tudjunk találkozni nm öltözött át, hanem rajta maradt a kék ruci

Őszintén szólva volt valami extra izgató abban, hogy azt viseli :D

márc. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!