Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kiégés okozhat szexuális vágy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiégés okozhat szexuális vágy csökkenést?

Figyelt kérdés

Azóta alig van szexuális vágyam, majdnem nulla. Volt több fétisem, azok is szinte teljesen eltűntek.. Régebben minden bajom volt az utcán egy szép csajtól, most semmi. Visszajön az idővel? Merevedésem sem olyan erős mint régen, sőt elég hamar lekonyulok, nehezebb is elérnem az erekciót. Fejben még rá is parázok azóta erre az gondolom még rá tesz egy

lapáttal. Valahogy olyan közömbös lett minden, 1-2 éve még a meló helyen is ha jött be a titkárcsaj azt sem tudtam hova nézzek, meg a merevedés miatt bújkáltam. Most meg egy ideje mintha mindent elvágtak volna, amióta durván kiégtem.



márc. 3. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Üdv a klubban bro' :(
márc. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is okozhat.
márc. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Mi a férjemmel ezért váltunk el. A munkájában kiegéett, de váltani nem akart, mett átlag felett keresett, majd jöttek a mentális és fizikai eü. problémák a végén már állandó fél6 volt neki...
márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1# Mesélnél privátban hogy nálad mi a helyzet pontosabban?
márc. 3. 18:04
 5/9 anonim ***** válasza:
"Azóta alig van ............" MIOTA?????
márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mióta ilyen kiégettnek érzem magam jobban, hát nem is tudom 1 éve már tuti.. de fokozatosan jött ez
márc. 3. 20:14
 7/9 anonim válasza:
antidepresszánt vagy nyugtatót is szedsz?,az is okozhatja
márc. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem szedek semmilyen gyógyszert
márc. 4. 15:57
 9/9 anonim válasza:
Első körben szerintem,nézess egy tesztoszteron szintet.
márc. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!