Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha lányként szerelmes vagyok az egyik barátnőmbe, miközben barátom van?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel elég kacifántos a viszonyunk. Hivatalosan barátok vagyunk, de többször kaptam már tőle szájrapuszit, majdnem hármasoztunk ,,kíváncsiságból” egy sráccal, csak aztán meghátráltunk (ekkor még nem voltam együtt a barátommal, nem is ismertem), mondott több elég kétértelmű dolgot ,,szívesen lefeküdne egy lánnyal”, sokat szemeztünk mélyen és hosszan stb. És vannak ezek a nagyon egyértelmű jelek, amiket ad, de közben mégsincs kimondva. Közben neki is barátja lett, és olyanokat kérdezgetett, hogy ,,én megcsalnám-e a barátomat?” és aztán arra utalt, hogy lefeküdhetnénk. Mondtam neki, hogy nem, nem akarom megcsalni a barátomat, és elutasítottam. Azóta ő szakított a barátjával.


Minél több időt töltünk együtt, egyre szerelmesebb vagyok. Undorodom magamtól, hogy eközben barátom van. Csak nehéz. A barátommal meglehetne az a tipikus, ideális családmodell: heteró pár, 1-2 gyerek, jó körülmények. Nagyon szeretem a barátomat. Iszonyatosan jó ember, és mindent megtesz értem. A gyerekeimnek tökéletes apja lehetne majd, de nem vagyok belé szerelmes. És annyira utálom, hogy nem vagyok. Olyan nehéz elengedni ezt az idealizált képet és biztos pontot. Ezzel a fiúval biztonságban érzem magam, van egy fix pont az életemben. De vele szemben sem korrekt, hogy hitegetem..


És ott van a barátnőm, akit, ha meglátok, beleremegek. Annyira szeretem őt kívül, belül. De ő lány. Főleg Magyarországon a saját nemeddel párkapcsolatban lenni nem egyszerű. Szeretnék gyerekeket, esküvőt. Szeretnék hivatalosan együtt lenni a házastársammal, nem ilyen másodlagos maszlaggal beérni, mint a ,,bejegyzett élettársi kapcsolat”. Nőknél van ez a petesejtes átültetés. Az egyik nőt megtermékenyítik, és az embriót átültetik a másik nőbe, hogy ő hordja ki. Így valamilyen szinten a másiknak is a része lesz a baba. Ez szimpatikus lenne, csak azt hiányolom, hogy A és B szülőnek nem lehet majd mindkettőnket anyakönyveztetni, csak külföldön pl. Norvégia.


Kicsit elkalandoztam, a lényeg, hogy nagyon rosszul érzem magam. Nem tudom, hogy mit tegyek. A biztos, heteronormatív társadalomnak megfelelő életet, hogy nem szólogatnak be a homofóbok, nem kell kétszer meggondolni, hogy kinek mondjuk el az igazat, lehet hivatalos esküvőnk és hivatalosan gyermekünk anyakönyvezve stb. Heteró párkapcsolatban könnyebb ebben az országban.


Vagy választhatom a szerelmet, csak milyen áron.. Márha kölcsönös egyáltalán a barátnőm érzései, de úgy gondolom, hogy egyértelmű jeleket adott és jók szoktak lenni a megérzéseim.


Mindig is olyan férfira vágytam, mint a barátom, de tényleg, maga a minta kívül-belül, ráadásul oda meg vissza van értem. Kb. 3-4 év múlva már gyerekeink is lehetnének. Megvalósulna az álom, amit mindig is elképzeltem. Dühít, hogy akkor miért nem érzek úgy, ahogy kellene..


A barátom iránt úgy érzek, mintha egy nagyon jó barát lenne, de nem szeretek gyakran hozzábújni, sokszor szexelni sincs kedvem vele. Valamikor megkívánom, hogy orálisan kielégítsem, de olyankor azt érzem, hogy nem is őt kívánom igazából, hanem magát a szexet.. Ugyanakkor nagyon jókat tudunk együtt beszélgetni, hasonló a humorérzékünk, az értékrendünk. Nagyon jól összepasszolnánk, csak elmarad pont a lényeg, a szerelem részemről.


Azt szeretném leszögezni, hogy nem fogom megcsalni a barátomat. Ha úgy döntök, hogy a barátnőmmel tettlegességig akarnám vinni a dolgokat, előtte mindenképpen lezárnám a barátommal.


Barátnőmmel mindketten 20 évesek vagyunk, a barátom pedig 5 évvel idősebb.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi a helyes döntés?


A rosszindulatú válaszokra nem reagálok.



márc. 4. 09:47
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a barátnőm tudja, hogy biszex vagyok, és én is tudom róla.
márc. 4. 09:48
 2/30 anonim ***** válasza:
46%
Ha én lennék a barátod és elmondanád, hogy biszex vagy és kívánjátok egymást barátnőddel, én azt mondanám, nyugodtan szexeljetek! Nem venném úgy hogy megcsalsz! Az érzéseidről inkább hallgass, azzal biztos megbántanál! Mármint hogy nem belém vagy szerelmes, hanem a barátnődbe.
márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
26%
Esetleg hozzátok össze azt a 3-ast...! 😉
márc. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%
Ajj de átérzem a problémádat. Ugyanígy voltam nagyon sokáig, nagyon nehezen álltam talpra belőle de sikerült. Ma már minden más
márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


Nem akarok hármast, és mindkettőnknek a barátommal megcsalásnak számítana, ha bárki mással lefeküdnék rajta kívül, nemtől függetlenül. Megcsalni pedig nem akarom és nem is fogom.

márc. 4. 10:16
 6/30 A kérdező kommentje:
4-es, mi lett a vége? Megosztanád a történetedet, kérlek?
márc. 4. 10:17
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Én voltam hasonló szituban. Szégyen, de a megcsalást választottam. Tudom, hogy egyes férfiak szerint ez rendben van, de a barátomnak nagyon fájt és nem számított, hogy lánnyal tettem. Hármas szóba sem jöhetett, mert nem bírtam volna, hogy ők ketten. De azt sem, hogy én ne tegyem meg. Önző voltam. Ezt ne csináld, mert mindenkinek rossz lesz! Ha erős és tartós a vágyakozás a barátnőd iránt, akkor szerintem hosszú távon nem működhet a jelenlegi kapcsolatod. Próbálj kíméletesen szakítani és ne mondd meg az igazi okát, mert csak fájna neki! Vagy ha mélyek az érzéseid a barátod iránt, akkor maradj vele, de ha belülről emészt a barátnőd iránti vágy, akkor nem hiszem, hogy menni fog. Tudom, hogy nagyon nehéz, csak azt mondom, hogy próbálj ne megbántani senkit, mert az neked is nagyon rossz érzés lesz. Remélem, sikerül megoldani valahogy.
márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

7-es: Köszönöm, hogy megosztottad. Nem értek egyet a megcsalással, mint írtam, de nem ítéllek el. Nagyon nehéz. Ha Magyarországon nem olyanok lennének a melegtörvények, mint amilyenek, akkor már rég a barátnőmmel lennék együtt szerintem:((


Remélem meg tudtál azóta bocsátani magadnak.

márc. 4. 13:13
 9/30 A kérdező kommentje:
8-as: oksika:D
márc. 4. 13:14
 10/30 anonim ***** válasza:
5%
van az életnek és a fajfenntartásnak egy rendje, ha természetellenes dolgokat érzünk, azt kezeltetni kell. Van hormonterápia, de az egynsúlytalanság lehet táplálkozás miatt vagy kitolódott serdülés, szervi túltermelés miatt is. Ettől senki nem BI, senki nem meleg, van egy barátod, becsüld meg, férjed lehet majd anya leszel boldog élet szent házasság. Nem pedig elmenni a fajtalankodás felé, mert az az élet szakadéka, áldásos házasság helyett koszos bűn, maga az undor. F
márc. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!