Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A transzneműeknek hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A transzneműeknek hogyan vannak olyan drága márkás cuccaik?

Figyelt kérdés
márc. 5. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Nálad valami zavar van már bocs 😂
márc. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De jó is lenne 😆 transz vagyok
márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez a kérdés érdekes. Nem hinném hogy több márkás cuccuk lenne mint egy átlagos embernek. Tudom mert nemrég sikerült össze hozni egy randit végre. Igaz sajnos nem lett belőle kapcsolat.

De semmi kirívó és extrém ruha nem volt a hölgyön.

márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Onnan ,hogy a nagy részük (aki néz ki valahogyan) prostiként dolgozik .

Aztán 30 ezrekért rád se néznek ,de a sok betegnek akinek nem jut nő úgy is elmennek hozzá és perkálnak , na most legtöbben a Budapesti agglomerációban élnek/dolgoznak , ott meg azért él pár ember. Ha már csak napi 3 ember jár nála , akkor is jobban jár mintha dolgozna .

Persze aki meg normális valószínűleg nem így él , lehet tisztes munkája is van , meg tisztes párkapcsolatot is szeretne , elvégre ő is nő (Én legalábbis ilyet ismerek ).

márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
hajrá mostantól minden transz prosti is 🤣 mentem inkább aludni
márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel férfiak, nagyobb eséllyel dolgoznak olyan munkakörben, amihez kiemelkedő szellemi képességek kellenek, emiatt többet keresnek, mint a nők.
márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már rendes transznemű sem lehetek mert a ruháim fele használt ruhaboltból van :( Vagy lehet nekem is prostinak kéne állnom tanár helyett...


Amúgy csak logikai gondolkodással szerintem a legtöbb transznemű nem akar kimozdulni otthonról a társadalmi bélyegzés miatt ezért olyan szakmát tanul amit otthon is lehet végezni pl informatikus, informatikai karbantartó stb. Ezek pedig jól kereső munkák.

márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#7 igen ez észre vehető ,hogy mindenki be van zárkózva. Én hosszú évek óta keresek egy transznemű hölgyet akinek megvannak a mellei és még a farka. Persze komoly kapcsolat lenne a cél,de egyszerűen nincs.Valahogy izgat és rettentő módon bejönnek. Persze a társ keresés ebben a kategóriában kb egyenlő a nullával,a fent említett dolgok miatt.

De persze ez miatt nyugodtan le lehet pontozni és el lehet ítélni.

márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 amúgy se egyszerű a társkeresés, sajnos :(

Tisztességes nőt találni... 😬

#4 voltam.

márc. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!