Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan folytassuk a szexkapcso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassuk a szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Egy nővel szexkapcsolatban voltam 3 hónapig. Keveseltem a találkozót, erre azt mondta hagyjuk abba, többet ne találkozzunk.

Hogyan tudnám újra rávenni, hogy szexeljen velem?

(Utoljára 1 hete beszéltünk)



márc. 6. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő ezt kimondta, akkor szerintem ez már felejtős.
márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. sehogy... "sok" voltál a csajnak, túlerőltetted a dolgot. Lehet már van neki más a képben, lehet idegesíti ha valaki nagyon "tapad", lehet nem akar semmiféle érzelmi dolgot és az bosszantja ha a másik igen - nem tudni, te ismered. Viszont közölte mi a pálya, ebből nehéz visszahúzni.
márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, mert ennek végleg vége!
márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Volt régen másik nő aki szexkapcsolat után kimondta, hogy legyen vége. Aztán mégis újra szexelt velem 2 évvel később.
márc. 6. 13:29
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
4# akkor hurrá, várj 2 évet!
márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem akar veled dugni, akkor sehogy.
márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#5 Igen van egy nő aki évente csak 1-2-szer szexel velem. De mellette más nőkkel is szexelek
márc. 6. 14:07
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
7# akkor mi a gond?
márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az, hogy jelenleg nincs senki akivel szexelhetnék. Mondjuk azt sem értem, hogy az a nő aki velem szexkapcsolatban volt miért csak egyszer szexelt velem 1 havonta.
márc. 6. 14:16
 10/21 anonim ***** válasza:
88%
Annyira ért rá, vagy csak egyhez volt kedve. Az is lehet nem vagy nagy ász, csak szeretnéd hinni. 🤷‍♀️
márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!