Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért akar egyre több ember...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egyre több ember gépekkel,segédeszközökkel,bábúkkal,virtuálisan szexelni ennyire csak az orgazmus a lényeg,hol marad a meghitség,a törődés az érzések és illatok?

Figyelt kérdés

márc. 7. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

A globális terv része=

Minél kevesebb ember legyen a földön.


Eszközei:

-az abortusz szabadság

-eutanázia

- család szétverése

-homoszexualitás/ pedofilia

- az emberek eltávolítása egymástól —-> virtualitás

- a szerelmi kapcsolatok megszüntetése, eltávolítás egymástól


-helyette kizárólag a biológiai vágy kielégítése —-> partnert helyettesítő fizikai eszközök;


-aberrációk terjesztése, támogatása


-cultur cancel

-háborúk

márc. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én személy szerint csak azért csinálom géppel mert lusta vagyok és tökéletesen kielégít De sajnos csajozni meg nem tudok mert nagyon sokat dolgozok éjszakába és így marad a gép
márc. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Az 1es buta kontós.


Valóság, mert kényelmesebb.

márc. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szexbabás céghez járok el, mert így mégis más a punci mint otthon, de a hűség nem csorbul!
márc. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

#1

Sajnálom hogy össze kell törnöm benned egy világot, de a gazdag embereknek az az érdeke, hogy minél több ember legyen, mert annál több a profit.

Hogy fogsz ezzel az ellentmondással élni?😞

márc. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túl bonyolult, túl költséges. És csak idő kérdése hogy az élethű robotok elérjék azt a szintet hogy élvezetes szexre lehesen használni őket, de elérhetőek lesznek.
márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Már is elérhetőek a szellemileg magasabb szintű robotok mint az itt kérdezők és helyeslők.
márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A robot és bábu valószínűleg kényszer, akinek nincs más lehetősége. A segédeszközzel meg a virtuálisan pedig, mindkettőnek megvan a maga hangulata, izgalma. Amik persze nem helyettesítik a valós együttlétet, de azzal párhuzamosan nagyon élvezetesek, izgalmasak tudnak lenni a maguk nemében.
márc. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7/


Feltettem egy kérdést mert érdekel,hogy miért tartunk efelé te ismeretlenül magad mások felé helyezed pedig csak egy tipikus suttyó vagy aki azt hiszi,hogy nagyot szólt.Nem ilyen gyökérre voltam kíváncsi.

márc. 7. 14:13
 10/10 A kérdező kommentje:

8/


Hát nem tudom én lehet maradi vagyok de nekem fontosabb egy élő partner bár én nem simán csak dugni akarok hanem érzelmesebb dolgokat.Mindegy nekem a gép vagy a baba csak egy tárgy semmit nem ad ha belegondolok,maradnék az élő személynél.Elhiszem,hogy a nőknek is jó ha a vibrátor ott lent rezeg de abban sem látok semmi rációt.

márc. 7. 14:16




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!