Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 11 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 éve vagyunk együtt a párommal,de az utóbbi időben valahogy nem kívánom a szexet! 43 nő! Kapcsolatunkkal amúgy minden rendben, de hogy mondjam el neki ! Megbántani se szeretném ! Tanács esetleg?

Figyelt kérdés
márc. 7. 08:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kor előre haladtával a hétköznapi problémák, stressz, gyereknevelés, szürke hétköznapok megölik a vágyat. Ha nem a partnerrel van gond akkor egyszerű a dolog, változtatni kell dolgokon. Sport, kikapcsolódás, wellnes, szerepjáték, erotikus novellák egymásnak, mindegy mi csak a libidó az egekbe legyen.
márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad hogy csak VELE NEM, vagy mással sem...(?)
márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Kiszerettél belőle? Én is negyvenes pasi vagyok, és most fogom elhagyni a barátnőm, mert egyszerűen nem tud/ akar semmi újat nyújtani.. Kíváncsi lennék rád..
márc. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mond el, ahogy itt leírtad!
márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Másra nem igazán nézek rá!

Mindenem meg van, amit egy nő kaphat !

márc. 7. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
# 10.10 Ha 11 éve együtt vagytok, tudnotok kell egymással beszélni. Mindenről!
márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #6-al.

Hogy lehet az, hogy ennyi ideje együtt vagytok, de egy ilyen szintű dolgot nem mersz neki elmondani? Főleg ha nem is arról van szó, hogy csak vele nem kívánod, hanem úgy általánosságban csökkent a libidód.

márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a menopauza előjele is lehet, ha önmagában a szex gondolatát sem kívánod (nem csupan vele nem akarod). A hormonális változások megindultak. Muszáj lesz erről beszélnetek.

40n

márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ebben a korban van és sajnos nála is ezeket tapasztalom. :(

Még 30 se vagyok, szóval én még nagyon igénylem a szexet, viszont párom már nem annyira.

Sokszor érzem azt hogy csak miattam csináljuk, és ez nagyon nem jó.


Mi több mint 4 éve vagyunk együtt, sokszor beszéltünk már erről, és az a baj hogy ez egy visszatérő probléma. :(

Én konkrétan meg vagyok hülyülve érte, annyira kívánom őt.

Próbálok mindent megadni neki ilyen téren, és már annyiszor elmondta hogy szex téren mindent megkap tőlem amire csak vágyik, de mégis van hogy egy héten csak egyszer kerül rá sor.

Az is azért, mert akkor már nagyon látszik rajtam a hiánya.

Ijesztő belegondolni hogy ez már nem lesz jobb.


Mindenképp beszéljetek erről, és ha saját magatok nem tudjátok ezt megoldani, akkor keressetek fel egy szakembert.

Én is ezt tervezem mert szex nélkül megőrülök, páromat pedig nagyon szeretem és ő is engem.

Sokszor látom a félelmet a szemében hogy emiatt talán elveszít.

márc. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálunk is van néha probléma de mindketten félve de meg beszéljük a dolgokat. Természetes dolog hogy valaki vár egy külső megerősítésre ahogy te is. Nekem is volt már hogy valamiben nem voltam biztos és neten kerestem a választ. Természetesen én is ilyen válaszokat kaptam hogyha annyira jó a kapcsolat akkor miért nem beszélitek meg?.
ápr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!