Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hali 19f vagyok. Tavaly őszig úgy hittem meleg vagyok de miután voltam egy sráccal már nem is igazán tudom. Lefeküdtünk, de nem igazán élveztem, nem éreztem semmit közben mármint lelkileg nem volt semmi érzete az egésznek. Sőt egy kicsit elkezdtem undort érezni egy idő után, mikor meg végeztünk úgy éreztem, mintha valami rosszat csináltam volna. 14 éves korom óta hittem hogy meleg vagyok, mert vonzodok/tam a fiúkhoz és voltak érzéseim irántuk és a lányokhoz soha semmi, egy árva szexuális gondolat vagy vonzalom. Viszont azóta az alkalom óta érdekelnek a lányok, és fantáziálok róluk, a fiúkhoz is viszont az nem olyan erős vagy tudom hogy mondjam, nem olyan mint eddig volt már másabb. Ezért elgondolkodtam nincs e olyan hogy heteró lennék és arra jutottam hogy heteró akarok lenni, de kénne ebben segítség.

márc. 7. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tipikusan biszexualitás... esetleg most éppen a hetero vonal erősebb.
márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Hagyj időt magadnak. Nem kell beskatulyáznod magad valahova. A lényeg hogy olyan dolgokat csinálj amit élvezel. Akár lányokkal, akár fiúkkal.
márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én (pláne egy alkalom után, és hogy így érzel) nem neveznélek rögtön melegnek, vagy binek. Szerintem csak egyszerűen kíváncsi voltál. Azt hitted, hogy jó, de nem volt az és még bűntudatod is van. Erre tökéletes metafóra, hogy pl. évek óta vágysz rá, hogy felülj egy hullámvasútra, mert azt hiszed, hogy tök buli aztán amikor sikerül közben majdnem szörnyet halsz és még rókázol is a végén. Ebből már ugye kiderül, hogy te nem szereted a hullámvasutat, sőt még utána undorodsz is tőle. Szóval te nem hiszem, hogy meleg vagy, csak szimplán kíváncsi voltál.
márc. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy meleg.Biszex vagyok,és egyáltalán nem éreztem undort egyik nemnél sem,amikor szexre került a sor,sőt.Szóval,én a lányokra erősítenék rá a helyedben. :)
márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!