Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a tapasztalata a Somorjai Martina szexológus féle módszerekről? (legyenjobbaszex.hu)

Figyelt kérdés

Nagyon ígéretes a honlapja, 30 nap alatt merevedési zavar, libidó hiány, korai magömlés "megoldása". Ráadásul pénzvisszafizetési garanciával. Némelyik nem is olcsó (300e Ft).


[link]


Kinek milyen tapasztalata volt vele kapcsolatban?



márc. 7. 19:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#9:

SZTK-s urulógusnál igen. De hiába mondtam el, hogy a libidóval van a gond. Ha az nincs semmi nincs, ha éppen van akkor pedig minden működik tökéletesen. Erre generikus Viagrát irt fel. Semmi változást nem hozott. De ezt sejtettem már mikor írta a receptet.


De most magán urulógus/endokrinológus dokinál is próbálkozom. Gondoltam arra is, egy kis teszto tuning hátha segítene, de félek csak elronthatom ami eddig sem rossz.


Azt hogy fejben lehet a probléma több okból gondolom:


At utolsó kapcsolatomban volt hogy elkezdtem nagyon kizárni minden gondolatot miközben simogattam és puszilgattam, és csak a csaj bőrének finomságára, illatára figyeltem. Kizártam minden más gondolatot, és azt tudatosítottam közben magamban, hogy mennyire imádom. És hopp bekattant.


Egyszer meg nagyon kevés alkohol hatása alatt (épp annyi hogy az agyam nem pörgött már) szinte letéptem a ruhákat róla a találkozásunkkor, úgy volt aktus utána. Na azt hetekig emlegette, annyira tetszett neki hogy "letepertem".


Illetve vele párkapcsolatom első pár hetében naponta kétnaponta volt problémamentes szex. Sőt a vele való megismerkedés előtt nem sokkal, még kevéssbé kedvemre való csajjal is az egyéjszákás kaland simán működött.


Viszont az nem kizárt, hogy ADHD-s lehetek. Csak öndiagnózis, dokinál még nem voltam vele.


A mozgás mióta itthon dolgozom, sajnos totál 0. Pedig évekkel ezelőtt még aktívan sportoltam is, munkába/közösségbe is jártam. Tudom ez is baj... csak annyira kevés időm van. De elkerülhetetlen hogy újra nekiálljak.

márc. 9. 09:20
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

63 000 ft-ot kicsalni egy bajban lévő embertől, nem etikus!


Ijesztő ez a nő.


Kérdező, erre gondolsz?

Figyelemhiányos hiperaktivitás-zavar?


Ahogy olvastam wikin, nagy része rám is jellemző.

márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
Valószinüleg egy újabb sarlatán. De 49 éves korban még szex? Ez komoly?
márc. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen szakszerû. És ez egy olyan szakterület, akinek bizony megvan az ára is. Aki nem akarja kifizetni, saját maga tudja, hogy miért, a maga baja.
ápr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Szakszerű. :))))) Szakszerű pénzlehúzás!
ápr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Tudnék olyan társaságokaet emlegetni (pld a szcientológia) ami tényleg pénzlehúzás. Ehhez képest nem tudom miért pont egy olyanba kell beleállni, aki ért is azzoz, amit csinál. És mint mondom, a szaktudásnak megvan az ára is. Miért is dolgozna jótékonyságból? Aki hozzá megy, és fizetni neki, az tudja, hogy meg is ér ennyit a munkája.
ápr. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Kb. mint a csajozás akadémia. Elég végigpörgetni a weboldalt. Nagy balek aki ezért fizet. Csodálom, hogy pénisznagyobbítást nem vállal. :)))
ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
Pont nem elég végigpörgetni a weboldalt.
ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!