Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit tehetek,hogy vissza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek,hogy vissza nyerjem az intimitást?

Figyelt kérdés
Nem tudatosan,de kis gyerekként hagytam hogy a kutyánk kinyaljon odalent többször is, mert jó érzés volt.És miután kb 16 évesen elvesztettem a szüzessegem, most 23 vagyok,és volt pár barátom de semelyikkel nem élveztem a szexet,csak néha volt hüvelyi orgazmusom a mostani párommal, akivel már több éve együtt vagyok.Lehetséges hogy túl korán kezdtem az önkielégítést?Szinte nem is csinálom már,és nem tudom elengedni magam szex közben.Mit tehetnék hogy újra olyan jó legyen mint gyerekként? Amikor még nem volt tudatos.

márc. 7. 19:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Most ez elégge furcsa nekem, hogy gyerekként ilyet csináltam, lehet hogy bűntudatot érzek tudat alatt ezért? Pedig konkrétan soha nemjut eszembe.Hogyan változtassak ezen? Hogy zárjam le magamban ?
márc. 7. 20:03
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem exem csinálta ezt kutyussal. Igaz, ő már tudatosan is. Ha nem vagy ellene szerintem visszahozhatnád ezt a kapcsolaton belüli szexbe is. Talán ez egy lehetséges megoldás. 31/F
márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Igen, lehet bűntudat is tudat alatt. Ebben az esetben ne alkalmazd az első tanácsom.
márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném:D próbálom tudatosítani magamban hogy ez normális meg stb ..
márc. 7. 20:11
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Hát így nehéz lesz, ha más volt az inger, amin nevelkedtél. Ez is olyan gyerekkorban gyökeredző dolog. Szakekmernek meg nehéz lesz előadni, hogy a család “barátja” volt aki megcsinált kicsiként. Amúgy nem tudom mennyire érezheted rosszul magad miatta. Szerintem ne érezd. A kutyát gondolom nem kényszerítetted. Sok ember csinálja alapból is. Csak titkolja…
márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szexuálpszichológus esetleg?
márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zárja ki a közös együttlétet,ha magadat is kényezteted.
ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!