Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak tabutémáitok a szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak tabutémáitok a szexualitással kapcsolatban a hétköznapi életben? Életed párja mennyire tartja tiszteletben a határaidat?

Figyelt kérdés

#a test a lélek temploma
márc. 9. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párommal nincs tabunk, titkunk egymás előtt - másokra meg nem tartozik. Nem azzal kezdem a hétfőt a munkahelyen, hogy képzeljétek gyerekek mekkora orgia volt hétvégén 😂
márc. 9. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kb. én is így vagyok a párommal. De szerintem ez rendben van.
márc. 9. 04:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Párommal mindent meg tudunk beszélni, van olyan dolog amire vágyom kipróbálás szintjén de ő nem szeretné és ezt elfogadom. Ettől még ugyan úgy szeretem és kívánom és a szex is ugyan úgy jó.
márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel nincsenek tabuk, hiszen együtt éljük meg a vágyainkat. Ha nem is tudom mindet megélni ettől függetlenül nagyon jó és kielégítő a szexuális életünk.
márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha nem fajfenntartás céljából éli meg az ember ezeket a természet adta ösztönöket, akkor kicsit olyan, mintha csínytevő gyerekek lennénk. :)


Ha nagyon-nagyon későn is, de megtaláltam azt, akivel majdnem minden passzol. Most kezdünk igazán harmóniába kerülni egymással...


Örülök, hogy nem hallgattam az itteni "cseréld le, mert nem jó" típusú tanácsokra (nem, nem kértem innen személyesen tanácsokat.)

márc. 9. 08:23
 6/6 A kérdező kommentje:

Mármint nem vettem igazán komolyan a mértéktelen fogyasztói szemléletet, az életnek ezen a területén.


Nyilván azért becsülöm meg annyira, mert nagyon sokáig nem tudtam párkapcsolattal foglalkozni. Annyira más élethelyzetben voltam.

márc. 9. 08:26




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!