Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy fizikailag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy fizikailag nem veszítettem el a szüzességemet?

Figyelt kérdés

Voltam már férfival, csak az előző barátomnak nagyon kicsi volt a pénisze, és nem is véreztem az első alkalomnál, meg később sem.

Azt néztem, hogy nagyon szűk vagyok, és az is eszembe jutott, hogy talán nem veszítettem el ténylegesen a szüzességemet. És nem szeretném, hogy ez a későbbiekben gondot okozzon, mondjuk valaki emiatt utasítani vissza.

Lehetséges ez fizikailag?


márc. 10. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Na ez is sokat dob majd a kis farkú csávók önbecsülésén :D
márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Mégis ez miért okozna gondot, vagy miért utasítanának vissza? Nem értem. Inkább örülni fognak hogy nem dugtak tágra
márc. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem szakadt át a szűzhártya. Elég rugalmas és sok mindent kibír. Van, hogy csak részlegesen szakad át. Sok nőnél csak szüléskor szakad át teljesen.
márc. 10. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Annyira kicsi volt a pasid farka? Mármint 4-5 cm hosszú se volt amikor felállt? Mert ha ettől nagyobb volt akkor nincs miről beszélni.
márc. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!