Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez biszexualitás vagy más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez biszexualitás vagy más fajta szexualitás?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és felizgatnak a férfiak és a nők is és mindegyik nemmel akarom a szexet. De férfival viszont nem akarok kapcsolatot,csak is nővel szeretnék együtt lenni és csak nőt tudnék szeretni. Ennek a szexualitásnak van valamilyen neve?Vagy csak simán biszex vagyok?

márc. 10. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem biszexualitás, de nagyon tetszik, hogy így tudod, hogy mit akarsz. Egy pasi..
márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Homoromantikus biszexuális.
márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont ahogy a 2. írja.
márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
márc. 10. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

Amit irtal, az alapjan inkabb a melegseg definícióját érzem erosebbnek mint a biszexualitast.

Ha Te ugy erzed, csak nobe tudnal beleszeretni es kapcsolatban lenni, az szerintem inkabb a melegek jellemzője. Emellett, hogy szexelnem fiuval, siman belefer. Szerintem nem az a biszex aki szexel a sajat nemevel, hanem az, aki bele is tud szeretni es kapcsolatban is tud lenni vele. Ez alapján Te meleg vagy. Aki nyitott szexuális vaggyal rendelkezik.

márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!