Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek vonzó pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek vonzó pasi?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagosnak nézek ki, de hiányzik belőlem valami. A lányok, ha közeledem is feléjük, rögtön baratzonaba tesznek. Mint pasi, észre sem vesznek. Hogyan tudok ezen változtatni? Mi kell ahhoz, hogy legyen karizmám?
márc. 11. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Adj a külsődre és legyél magabiztos, stabil.


Soha ne puncsolj a lányoknak, de mindig tisztelettel beszélj és bánj velük! Még akkor is, hogyha ők nem teszik veled.

márc. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogyan lehetek magabiztos, ha eddig semmi valós tapasztalatom nincs csak elutasítás? Fake it 'till you make it?

Hogyan hihetném hogy a szerintem pozitív tulajdonságaim számítanak valamit, ha eddig külsőleg nem erősítette meg senki sem? Vagyis de. Valamiért csak legjobb barát lettem, nem is egyszer.

márc. 11. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány éves vagy? Mit értesz az alatt hogy rögtön baratzona, mit teszel ezért?
márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj magadra légy nagabiztos, és határozott fellépésű.Hivd el sétálni közeledj felé öleld át a derekát ha nem utasit el, akkor jöhet a csók..és a többi
márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gergelice16 ***** válasza:

Én pont ugyanezt éltem át. 5 lányt hívtam el randizni, mind azt mondta, hogy csak barátként kezel. A 6. lány már eljött velem randizni (nem is volt több), de én ennek is örültem, mert úgy éreztem, már kicsivel több tapasztalatom van. A 7. lány először nemet mondott, aztán pár hétre rá jelezte, hogy mégis kipróbálná velem, majd összejöttünk.

És hogy én mit tanultam ezekből? Ha tetszik a lány, hívd el randizni, ne várj vele túl sokáig. A randi az nem jelent még kapcsolatot, csak több esélyt adtok magatoknak, hogy megismerjétek egymást. A másik tanácsom, hogy ne vedd olyan komolyan a dolgot, hogy összetörjön egy elutasítás. Próbálkozz, ha nem sikerül, lépj tovább. Egyszer biztosan sikerülni fog, és az majd sok tapasztalatot és magabiztosságot fog adni, ami segít az elkövetkezendő kapcsolatokban is.

Illetve számít a külső, de tapasztalatom szerint nem ez a legfontosabb. Legyél ápolt, de a kedvesség és udvariasság sokkal többet ér. Én mindig hazakísértem a lányokat, és ez a kis kedvesség mindig kifizetődött.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert! :)

márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 183 cm, 25.

Azt értem, hogy elmegyünk randira, vagy csak beszélgetünk és semmi. Hiába teszek egy két megjegyzést, bókot, vagy érdeklődését veszti, vagy mondja hogy ez szerinte nem működne, de szívesen beszélgetnek, barátkozna.

márc. 11. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyilván adj magadra. De nagyon fontos a humor és a magabiztosság. Látszik ha parázol.
márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!