Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a gumiból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy a gumiból kifolyik az ondó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az történt hogy én voltam felül, a párom pedig alól,óvszerrel védekeztünk.

Ő nem érezte hogy elment és fojtattuk tovább, viszont ez kb csak 2-3 percig tartott. Utána vettük észre hogy elment.

Megnéztem és nem volt szemmel látható hogy ki folyt volna, viszont mennyi az esélye hogy így teherbe eshetek? Köszönöm a válaszokat!



márc. 11. 19:04
 1/4 Hellmano ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem érzi, hogy elmegy? :D 46 múltam , ejakuláltam több ezerszer, de basszus, mindet éreztem.
márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet azt nem érezni?🤣

Itt valaki kamuzik..

márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
0.0 az esélye hogy kifolyt, a gumin nincs mikrolyuk, ha szakad akkor szakad teljesen (vagy lecsúszik). Olyan meg nincs, hogy valaki nem veszi észre ha elélvezett, te észrevennéd ha orgazmusod volt? Na ugye...
márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Na, téged is jól csőbe húztak... Olyan nincs, hogy a férfi nem veszi észre, hogy elmegy, hisz orgrazmusa van... Basszus, hány éves vagy, hogy ezt benyaltad neki?

Szerintem csak baszott szólni, mert élvezte. Úgysem neki kell majd 72 órás tabiért rohangálni, szétbombázni hormonnal a szervezetét vagy esetleg majd műtéti úton megválni a nemzett gyermektől. Ő majd mossa kezeit... Gratulálok

márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!