Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen vastag neked? Volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vastag neked? Volt már probléma a vastagsággal?

Figyelt kérdés
márc. 12. 12:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
5-5.2 körül van, de csak egyszer mértem. Hosszra 18. Nagyon sokan szerették eddig. Probléma nem volt vele, egyszer próbáltam az exemnek fenékbe de fél óra alatt sem jött össze úgyhogy hagytuk.
márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ceruza farkam van 😊
márc. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Kaje39 ***** válasza:
4.5 cm. Nem volt rá panasz. Hosszra jó lenne még pár centi..
márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Atyaúristen a sok kamus🤣 itt mindenki milyen vastag🤣 de akkor segítek én is nektek fiúcskák! Kezdjük azzal hogy a pasik 98%-ának 10-14centi hosszú a farka és 3-4 centi között van a vastagsága. De mindegyik nagyobbat hazudik pár centivel hogy meglegyen a reklám. Pedig tudjátok jóbornak nem kell a...
márc. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem 4 cm nagyjából a vastagsága. Azért néha érzem, hogy kevés, pláne mikor igazán beindul a csaj, és nagyon nedves lesz, ki is tágul. Az szó szerint harangozás. De általában elég szokott lenni, a jelenlegi barátnőmnek pl pont jó.
márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
mivan #14, savanyú a szőlő?
márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
14,5 a kerülete, óvatosnak kell vele lenni az elején, többeknek feszített
márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!