Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvabb elmenyete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvabb elmenyetek dominaval? Valoban letezik olyan aki vallal kasztralast is?

Figyelt kérdés

márc. 12. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Piercing szúrás, amit írsz az már beteges
márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

vannak nagyon durvák is ám.

minimum az olyan alád rúgás terpeszbe kiktöve, hogy ott esel össze, de hallottam már durvábbakról is. tű stb. a kasztrálás is létezik, de azt úgy szokták, hogy szereznek hozzá beavatott orvost. körülmetélést is hasonlóan.

szóval el se hinné a többség, mennyire keményen is lehet. nem minden a pár kis pofon és a leköpés.

márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Túl sok Motelt néztél.
márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4es igen allitolag orvos jelenleteben tortent az is amirol hallottam 1es te meg ha ennyire alulinformalt es tudatlan vagy ne kohogj ide egy alpari kommentet!
márc. 12. 21:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De dominához nem azért jár valaki mert arra izgul fel ha alázzák? Ha kasztrálják hiába izgul fel nem lesz mivel "izgulnia". Meséljetek már egy kicsit, hogy tényleg nem idióták csinálják ezt.
márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabor49 ***** válasza:
82%
szerinten itthon nincs de ugy halottam külföldön vannak ilyen dolgok #3 a motel fele dolgok mar tényleg betegesek
márc. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Mellkasomba injekció.
márc. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kasztrálást sztem ugy vallalja hogy "rugdossa a tökeidet" vagy valami. De nem igaziból.
márc. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

mi az a motel?


A sima rugdosás se kellemes, de hidd el, léteznek brutál durvák, amiket szó szeritn csak akkor hisz el valaki, ha látja, vagy talán akkor se.

Én olyanról hallottam, aki végleg feladta az életét, mert kitalálta, hogy ő eleve szolgának született, és megtalálta ehhez a domináját, hozzá költözött, az meg istállóban tartotta, kutyatálból evett, és előbb-utóbb jött a kiherélés, hogy ne legyen mindig kanos, mivel kiverni is tilos volt neki.

márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Metélést láttam én is, elég durva volt, kissé amatőr
márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!