Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van lehetőség az exhibicionizm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lehetőség az exhibicionizmus leküzdésére?

Figyelt kérdés

Elsősorban szeretném tisztázni hogy nem kérek privát levelet.

Párkapcsolataim többsége kis idő múlva véget értek ez a “betegség” miatt. Nem konkrétan magamutogató vagyok de igen szeretek olyan helyzetbe kerülni ahol esetleg többet látnak belőlem, ezáltal mindenki egy könnyűvérű nőnek gondol, viszont nem feltétlen van így. Őszintén szeretnek normális életet élni és normális kapcsolatot kialakítani de eddig nem mertem felkeresni szakembert gondolva, hogy van rá valami más megoldás is.


márc. 14. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen barátnőm. Nagyon szerettem! Nem zavart az exhibicionizmusa, egészen más miatt lett vége a kapcsolatunknak.
márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most nincs így vagy nem feltétlen van így? Mert nem mindegy.
márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éld ki ezt a vágyadat, utána keress kapcsolatot.
márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy fotóst, aki készít aktokat is. Vagy ha van gyomrod hozzá, erotikus fotózásra jelentkezz. Aztán ott kipózolgathatod magad. Esetleg kérheted, ha az zavarna, hogy ne tegyék nyilvánossá a képeket.
márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint hogy lett vége emiatt kapcsolatodnak? Másoknak mutogattad magad meztelenül? Vagy mi volt? Tudott erről a fétisedről a párod is?
márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy milyen módon érint téged az exhibicionizmus. Illetve az is, hogy téged zavar-e (mert pl. félsz, hogy kellemetlenségeid lesznek belőle), vagy kifejezetten csak a párkapcsolat szempontjából zavar. Utóbbi esetben nem kell aggódnod, sok olyan férfi van, aki ezt szintén izgalmasnak találja (és nem csak olyanok, akik csak a szexre hajtanak). Előbbi esetben lehet, hogy érdemes lenne felkeresned egy szexuálpszichológust (nem kell félni tőle, ez nem jelenti azt, hogy beteg vagy). Valamennyire egyébként én is érintett vagyok, hasonlóan vagyok vele, mint te.
márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mélyen kondícionálódott szexuális preferenciák módosítására NINCS lehetőség. Egy melegből sem csinálsz 1000 óra hipnoterápiával sem heterót, a te vágyaid sem fognak valószínűleg megváltozni.

A megoldás, hogy olyan párod lesz aki ebben partner és ki tudtok alakítani közös játékszabályokat, amiben te is meg tudod élni, s ő meg ezt kifejezetten izgalmasnak tartja (swingerekben, privát partikon több ilyen párral is találkoztam már, win-win helyzetet alakítottak ki).

márc. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen barátnőm és nem zavart még izgatott is
márc. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Éld meg a vágyaid.
márc. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam a kevés szexes házas élet váltott ki ilyen dolgokat. Sosem akartam régen mutogatni magam, most meg keresem az alkalmat.

Betegesen féltékeny voltam anno, most simán el tudnám képzelni a többest is, vagy a cuckoldot is.

Nem tudom, hogy ez rejtve akkor bennem volt e vagy változik a szexualitásom.

33F

márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!