Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Teherbe lehet esni attól, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe lehet esni attól, ha a fiú előváladékos ujjakkal/ kézzel húzza fel a gumit?

Figyelt kérdés

Előjáték közben míg a barátom elővette a gumit, addig én orálisan kényeztettem, hogy felálljon neki, de nem ment el. Utána egy pár másodpercig még a péniszét ,,átvette" a kezével, majd azzal a kezével (is) amelyikkel a péniszét fogta előtte húzta fel a gumit.

Kerülhetett így előváladék az ujjára és onnan a gumi külsejére, és ha igen, mennyire valószínű, hogy teherbe estem?



márc. 14. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Hamarabb nyered meg a lottó ötöst és a hatost ugyanazokkal a számokkal egyazon héten mintsem ettől teherbe ess.
márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 he84 ***** válasza:
84%
Ennyitől nem lehet. Na meg nem mindegy, hogy valóban láttál-e ott előváladékot, vagy sem. Csak mert azt nem írtad le. Mert ha nem láttál és csak feltételezed, akkor pláne nem lehet.
márc. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Előváladék biztos volt, mindig szokott lenni
márc. 14. 22:57
 4/11 anonim válasza:
75%
Énsem hittem hogy lehetséges, de az unokanővérem hasonlo képpen lett terhes. A srac be tette de nem ment el, aztan ki vette és orálisan elégítette ki, megis terhes lett.. Nyilvan erre az esély 1 a millióhoz és ez különleges eset de megtörtént.
márc. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen.
márc. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Húha, húzzatok rá gyorsan még egy gumit, nehogy gyerek legyen a vége. Ennyi ésszel amőba is lehetnél. Kérlek, ne szaporodj, van már pont elég ostoba ember a világon.
márc. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Extrém kevés az esélye, de a nullánál azért több.
márc. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Igen
márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Scream85 ***** válasza:
Az megvan ugye, hogy a spermiumok a levegőn minimális ideig maradnak életben? :)
márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nulla az esélye, vagy extrém minimális. Kb mindenki hozzáér a farkához, mielőtt felhúzza a gumit.
márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!