Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nem áll fel a pénisz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem áll fel a pénisz ha izgulok az nagy gond ?

Figyelt kérdés
Szóval ha itthon önkielégitek 10mp alatt fel tudom állítani de egy hete meglett a jogsim és vittem a lány és a kezemet a combjára tette és simogattam de nem állt fel a péniszem és nem is próbálkoztam kb 20perces úton keresztül
márc. 15. 16:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
18 szűz vagyok
márc. 15. 16:50
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem mindig feláll, amikor megkívánok valakit.

18L

márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, lapos pötssel nehéz lesz dugnod 😂 Túlstresszeled magad, a teljesítménykényszer a legnagyobb libidógyilkos.
márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Hellmano ***** válasza:
21%
Szüzen ettől már elkellett volna durrannod, nemhogy fel se áll...nem lehet, hogy a péniszekre izgulsz véletlen? :D
márc. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozt vele, legközelebb állni fog, nyugi.(jártam már én is így)
márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne izgulj emiatt! Lehet, hogy csak a helyzet váratlansága okozott stresszt neked. Semmi bajod nincs.
márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
segítsek neked? Melyik városban laksz?
márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy miért , de ha nem áll fel , az nagyon nagy baj !
márc. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen részemről is nagy baj már lányt nem is merek hivni magammal mert nagyon ciki volt ez is sajna…Így sem volt sok önbizalmam de ez után már egy pici se
márc. 15. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtál az alapján nagyon valószínű, hogy semmilyen fizikai problémád nincs. Fejben viszont lehet, hogy változtatnod kellene pár dolgon. Hogy pontosan mit, azt vagy magadnak kell kitalálnod, vagy egy szexuálpszichológus segítségét is kérheted.
márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!