Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt az, ami leginkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bamboo94 kérdése:

Mi volt az, ami leginkább felizgatott benneteket?

Figyelt kérdés
Nekem még korábban, majdnem 1 évtizede volt, hogy ballagáskor a legjobb csaj az osztályban levette a cipőjét és így lehetett látni a lábát harisnyában. Olyan merevedésem lett, ami korábban még nem is volt, nem tudom miért, de nagyon hamar felizgultam rá, szinte le se tudtam venni a szemem a lábáról. Alapból nem vagyok/voltam ilyen fétises, de harisnyában a lába valahogy nagyon felizgatott. Szerencsére nem vették észre, de azért mégis szégyelltem hogy ilyen miatt felállt.

márc. 15. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Úgy tűnik nem vagyunk egyformák, de speciel én dugás közben szoktam felizgulni nem a szimpla lábmutogatástól :)
márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A szeretőm
márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Sosem borotvált, extra szőrös punci fiatalabb csajszin.
márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy lány csak análba szexel, hogy szűz maradjon.
márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Combfixes lábra élvezés.
márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Amikor a barátnőm bejött zuhanyzás után a hálószobába és a puncijánál kiszakította a pizsamanadrágját.
márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Fenéklyuk szagolgatás.
márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Mivel nekem víz alatti fétisem van, ezért az, amikor egy lány a strandon pár méterre tőlem kézen állt a vízben. De ha olyanra gondolsz, aminek köze van a szexhez, akkor az, amikor kinyalhatom egy nő fenekét.
márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kolléganőm szájjal leápolt.
márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Legdurvább felizgulásom az volt amikor a kolléganőm az esti szexről beszélt és mondta, hogy miközben mesélte nekem benedvesedett. Meg mondta, hogy ha otthon a férje napi 3 szex az alap, ha egyedül van otthon főzés közben a fakanalat dugdossa be.


23f

márc. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!