Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Óvodában mi vehette rá a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvodában mi vehette rá a csoporttársamat hogy szexuális jellegű dolgokat akarjon velem csinálni a zuhanyzó alatt?

Figyelt kérdés
Nem kitaláció, és nem is perverz vagyok mielőtt valaki ezekkel jönne. Ez valóban megtörtént.
márc. 16. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Például miket akart csinálni veled?
márc. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovisok mikor zuhanyoznak csoportosan az óvó néni közvetlen felügyelete nélkül?
márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 először azt akarta hogy nyaljuk meg egymás felső testét. Utána meg a nemiszervet. Aztán kimentünk es hirtelen ott termett az óvónő megkerdezte mit csináltunk. Mire ő idegesen azt mondta hogy csak megtorolkoztunk.
márc. 16. 01:13
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 nem zuhanyzás volt, valamikor napkozben történt épp csak ketten voltunk a fürdőben.
márc. 16. 01:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már ovis koromban fantáziáltam elég perverz dolgokról úgy, hogy nem egészen voltam tisztában mi mit is jelent hogyan megy.


Bár én soha nem csináltam semmi ilyet az oviban, azért fantáziában voltak dolgok.


Neked ez szexuális jellegű a mai fejeddel, de jó kérdés akkor és ott az ő fejében mi volt. Lehet látta valami filmben, vagy hallotta valakitől, nem biztos, hogy erotikus témájú forrása volt a dolognak.

márc. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom szerető szülei őt is nyalogatással kényeztették otthon, tehát így akart neked finom érzésekkel kedveskedni - logikus!

😛

márc. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvodában soha nem volt közös zuhanyzó, csak kézmosó rész!
márc. 16. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem zuhanyoztunk az oviban, nem is volt csak egy zuhanykabin. Ha valaki besz@rt,bepisilt, mert volt ilyen is, akkor a dadus segített neki a mosakodásban, kb. ennyi volt.
márc. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy egy klasszikust idézzek ez Fák Nyúz
márc. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy ilyen jellegű emlékem van az óvodai évekből, és én sem tudom, hogy mi volt az indíttatás, vagy hogy miért történt. Az udvaron nálunk volt egy nagyobb fából készült vár, amiben el lehetett bújni, voltak rejtett kis "szobák" stb és az egyik ilyen rejtett szobában vette elő a csoporttárs kislány a farkam minden előjel nélkül és csak fogdosta nézegette mígnem az óvónő ránk nyitott. Mai napig nem tudom hova tenni.
márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!