Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi értelme itt ismerkedni ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme itt ismerkedni ?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon ha nem derül ki egyértelműen hogy pasi vagy akkor már bombáznak is üzenetekkel. Mi értelme az ilyennek ?

Ez egy anonim oldal tehát tele van homárokkal akik csajnak adják ki magukat. Meg amúgy is van az a pár ember aki folyamat bombáz üzenetekkel embereket. Miért nem társkeresőn próbálkoznak. Vagy mennek le szórakozóhelyre


márc. 16. 09:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert ott úgyis sikertelenek lennének
márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem derül ki egyértelműen hogy pasi vagy akkor már bombáznak is üzenetekkel. Mi értelme az ilyennek ?"


Ennek a jellegű "ismerkedésnek" semmi értelme nincsen. Ettől függetlenül meg lehet itt ismerni normálisabb embereket, beszélgetőtársakat vagy akár barátokat is.

márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én anno direkt anonim módon ismerkedtem, összejött innen 3 barátnő, több egész jó beszélgetés, baráti kapcsolat, találka, szex is...

Persze sok csalódás, kamu, stb mellett.


Jobb próbálkozni, mint feladni és sírni, mint szintén itt sokan teszik.


Nyitottnak kell lenni az ismerkedésre, ha valóban szeretne valaki ismerkedni és persze vigyázni kell a hülyékkel, de nem csak itt!

márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem sok értelme van. Nem elsősorban a fent említett, hírhedt egyedek/csoportocskák miatt nem, mert őket hamar lebuktatom. Csak mivel elég szigorú az eljárás, kiesnek jó csajok is, mert frusztráltak és szorongósok, nem képesek magukat rávenni a "bizonyításra", pedig arc nélkül is lehetne. Semmilyen személyes adatot nem kéne kiadniuk


Az van, hogy itt rengeteg a hazugságban élő femcel. Itt játszák a tapasztalt ősnőt, a megmondóembert. Mindenről éles kritikát fogalmaznak meg, véleménynek és tapasztalatnak csomagolva. Legyen az péniszméret, fogamzásgátlás, szexuális pozitúrák. Közben nem csak hogy szüzek, hanem gyávák, frusztráltak is, és senkivel nem képesek normális kapcsolatot kialakítani. Nyilván vannak ilyen fiúk is ugyan ennyien, de róluk nincs tapasztalat, hogy mennyire szélhámosak. Hetero vagyok.


Ne értsétek félre, nem a szüzességet vagy a félénkséget kriminalizálom, hanem azt mikor valaki játsza az agyát.

márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sok itt a pasi, van kikből válogatni. Annak válaszolok akinek akarok, a bunkókat egy pöccintéssel el lehet hallgattatni, sokan nem gondolnák de nagyon sokféle ember jár ide!

A legfontosabb pedig, hogy ez nem egy húspiac mint kb az összes társkereső, nem érzem azonnal prédának magam, legalábbis nem jobban mint alapból bármikor ha kilépek az utcára. Találkoztam már innen több fiúval és lánnyal is.

Jah. Az alap funkció is szórakoztató itt, maga a nyilvános fórum! Nem mindig ismerkedek itt, sőt legtöbbször nem! De trollkodni szeretek! Remélem azt senki nem gondolja, hogy a trollkodás csak a hímneműek képessége! 😄

márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt már innen randim két esetben :)
márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

miért ne lehetne itt is ismerkedni? több lányt is ismertem meg innen, valakivel évek óta beszélgetünk, megiszunk valamit, valakivel volt beszélgetés után szex is...hol van az leírva, hogy itt ne szabadna ismerkedni?


F

márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7 lehetni lehet, csak nem igazán érdemes!


Nekem egy-egy találkozásra jutott 6-8 szélhámos, akik idő előtt eltűntek. Visszaéltek a toleranciámmal és türelmemmel. Sok közülük szűz, csak sztem a lebukástól fél, aztán visszahúzódik a csigaházába.


#4 voltam.

márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8


valóban, nekem is jutott ilyenekből, nem mondom, de mégis volt normális is

márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na igen, akkor mégis csak értjük egymást, kedves 9-es! Legjobb ha a csaj ír rám. Azok normálisak , van bennük vér és lesz találkozás is.
márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!