Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idő míg visszanő? SOS

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő míg visszanő? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrég tértem át boxerre, főleg azért mert ha felállt a farkam akkor mindig valamelyik oldalra konkrétan kiugrott a fecskéből.

Na most én nemrég nullára borotváltam a farkam, és rájöttem hogy nekem ez nem tetszik inkább legyen dzsungel mint csupasz mert szerintem az férfiasabb. Meg amúgy is boxerben már bőven lehet szőrös mert oldalt sem látszik ki.


Azt akarom kérdezni hogy nektek mennyi idő volt míg a nulláról teljesen az eredeti állapotra visszanőtt a szőr?



márc. 16. 09:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Fúj... 😄

22L

márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Míg teljesen az 5-6 hónap kb

De ha nem.is csupaszra borotválod trimmelni érdemes

márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

SOS?

Gyermek, ez mitől SOS? Még ha a heréidet vágtad volna le, akkor érteném.


Szerintem csináltál valamit, viseld a következményeket. Mondom ezt úgy, hogy hosszú évek óta nem volt már teljesen "természetes" a fanszörzetem.


De úgyis tudom , hogy nőt akarsz aki szőrös és vagy szereti a szőrös virslit. Incelkérdés, ez is!

márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Fùj. 19F
márc. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Ugye tudod, hogy nem az számít, hogy "szerinted" mi férfiasabb egy ilyen kérdésben? :D Az, hogy neked így tetszik, az megint más, vagy hogy így kényelmes esetleg. Viszont nem attól lesz férfias a farkad, hogy igénytelenül hagyod elburjánzani a fanszőrzeted :)
márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3-4 hónap a teljes bozót. 😃
márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Undorító Csubakka...
márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

En imadom, ha egy pasinak teljesen szőrös a teste és még ott lent is, főleg ha fecskét is hord mellé, és oldalr kibuggyan a szőr

Szeretek őserdőben nyalakodni :P

márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is 3-5 hónapot írnék.

Én azt rühellem, ha szúr, és a borotvált bizony szúr!

38/F

márc. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem műtét miatt borotválták le és 2 hónap alatt teljesen visszanőtt.
márc. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!