Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez már erotikus munkának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már erotikus munkának számítana?

Figyelt kérdés
Pénzért a vágyakról, fantáziákról, és saját kalandokról írni olyannnak, aki ezért fizet.
márc. 16. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ameddig nem történik ezen kívül több, addig nem. Ha valaki privátban rád ír itt GYK-n és azt mondja írd le életed legdurvább szex-sztoriját egy tízesért, az sem erotikus munka :)


Még akkor sem, ha közben magadhoz nyúlsz.


Viszont, ha találkoztok, hogy bemutasd neki amit leírtál, pénzért, szerintem az a rendszeressé válástól már erotikus munkának számíthat.


28F

márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezért fizetnek emberek? Lol.. de szánalmas.


Mármint csak arra gondolok, hogyha már szexuális dolgokról akarok beszélgetni akkor keresek olyan személyt aki kölcsönösen vevő rá és nem fizetek azért, hogy egy random ember történeteit hallgassam úgy, hogy valószínűleg ő nem is kíváncsi rám.

márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2.

Olvastál már bármilyen könyvet?


Ha igen, akkor érted mire gondolok 🙂

márc. 16. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem erotikus munka.
márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom, mire lenne jó. Ingyen is lehet találni olyat, akivel lehet beszélgetni.
márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az, de nem ítélem el pasi ként ezt sem, a prostitúciót sem, csak ne vágd át, az az elítélendő..
márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!